Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van a hasamon egy kis testzsír...

Van a hasamon egy kis testzsír amitől nemlátszódnak a kockák a hasamon (csak akkor amikor elhúzom a kezemmel). Futással eltudnám tűntetni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 12:17
 1/5 Kazama válasza:
76%

Azt mondják, hogy lassú kocogás, de hosszú ideig. Körülbelül 1 óra folyamatos kocogás már zsírt is éget!

Én is most kezdem majd el, mert rajtam kicsit több van :)


Szedek előtte 1 órával 800-1000mg L-karnitint, ami még segít is ebbe állítólag! :)


Persze, ha nekiestem majd visszatérhetünk erre, de szerintem fuss nyugodtan, ártani nem árt! :)

2010. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
namajd kiderül,h mennyit használ.:))
2010. szept. 12. 14:43
 3/5 anonim válasza:

szia,

nekem személyi edzőm van és én vele nem futni vagy kocogni szoktam hanem gyorstempóban sétálni.sokkal hasznosabb mert több izmot mozgat meg és nem károsítja annyira az inakat.

mi 50perceseket szoktunk menni mert a zsír 20perc után kezd el égni :)


remélem segítettem =)

2010. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

naszerintem kipróbálom ezt a módszert is és majd kiderül,hogy mi a leghatásosabb.:)

kösziköszi.:D

2010. szept. 14. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lassú futás nem a legjobb zsírégetésre. Sprintelni kell, ha elfáradtál, gyalogolj, vagy kocogj, aztán megint sprintelj egyet, s ezt csináld meg erőnlétedtől függően 6x-10x.


17/F

2010. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!