Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a jó eget csináljak még a...

Mi a jó eget csináljak még a derék becsipodes ellen?

Figyelt kérdés
Szóval lesérultem edzés közben onnan tudom hogy ebbe a gyakorlatba hogy másnap kezdett kialakulni ez a becsipodes. [link] ez az a gép..kicsit nagyon kihúzott magam és lehet hogy úgy sérülten le..na m1 akkor otthon maradtam pihenni mert napról napra erősebb volt a fájdalom és már mozogni hajolni ágyból kímélni se nagyon tudtam,ibuprofen gyógyszert szedtem,mindenféle kenőcsöt használtam,borogattam. Majd rendbe jött teljesen kicsit több mint 1 hetbe bele tellett és vissza mentem edzeni futni mindig szoktam és megint lassan vissza tért pedig bemelegites is volt..voltam orvosnál kaptam injekciót már 4 nap eltelt de semmi nagy változás.pihenek is..mitől lehet ez és mit lehetne még tenni ellene? Le szeretnék fogyni és nagyon motivált vagyok nem a lustaság tart vissza hanem ez..14 évesen kezdtem edzotetembe járni sokat használtam a fúrógépet meg mást is és sosem volt ilyen problémám.. de most oké 20 éves vagyok de lenne közé hozzá a kornak? Egyébként csaj vagyok

2022. febr. 22. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzatennen hogy érdekel hogy valaki közületek sérült e már le azzal a géppel?
2022. febr. 22. 12:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosnak rágd a fülét légyszi! Tud komoly baj is lenni, értelmes kivizsgálás után mondanak neked többet. Nyilván résen kell lenned átlagos esetben, tehát értened kell, amiket közölnek, és proaktívan menni a megoldás felé.
2022. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!