Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon sovány,vékony legénykén...

Nagyon sovány,vékony legényként tényleg nem ajánlatos hétvégente kocsmákba mászkálni harcművésztudás nélkül?

Figyelt kérdés

Haverjaim mind járnak, kung fu,karate,aikido harcművészetekre.Meg is látszódik rajtuk kicsit emberesebbek lettek volt már nekik élesben is kaland kocsmákban.Aki karatézik ő tudta már ennek hasznát venni.

Én soványka vagyok, hiába eszek,alig áll meg rajtam a kaja.Néha fekvőzök itthon, levegőbox is megy.

De volt már hogy rám szóltak péntek este hogy a poharat normálisan rakjam vissza a pultra, még a gyomrom is görcsbe ugrott.

Milyen harcművészet vagy küzdősport kell ahhoz hogy én is kicsit keményebb legyek az életben?


2022. márc. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb normálisabb helyre járni. És kevésbé fárasztó.
2022. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Borsod megyében élek, errefelé nem egyszerű a szórakozás,sajnos.
2022. márc. 3. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz paprika és CR sprayket . Gyakorolj könyökölést befejelést térdelést .
2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Én is, kocsmákba is járok elég sűrűn, vannak nyugis helyek.
2022. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb volt kocsma karrierem mint sport, de szerintem az ovodás és kis iskolás gyerek körébe megy a legtöbb megverlek cucc, legalábbis 1x volt valami komolyabb konfliktusom azóta, az is melóból hazafele, de olyan ganaj részeg volt a srác, hogy ütött egyet azt fekve összehányta magát.
2022. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!