Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aikidózok, de gyereket szeretn...

Aikidózok, de gyereket szeretnék. Ha esetleg terhes vagyok, mikor ajánlatos abbahagyni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Jön majd aikidos megmondani, de nőként szerintem: tegnap.

Semmilyen terhességnek nem jó, ha esel-kelsz.

(ha még pici a baba, azért, ha nagyobb, azért)

2013. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt a kérdést a nõgyógyászodnak tedd fel.
2013. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Attól függ milyen az edzésed. Beszélj az edződdel is (ahogy írták, nődokival is).


Én azt gondolom egy áldott állapotban lévő nőnek is lehet ésszel belső / lágy stílusú harcművészeteket gyakorolnia, egyszerűen csak most kell azokat a gyakorlatokat végezni amik nem járnak a tested ütődésével. Ilyenkor lehet erősíteni, nyújtani, lökőkezezni, zsákolni, formagyakorlatokat végezni.. Egyszerűen csak nem biztos hogy esni kéne, meg ütéseket bekapni, én ennyire vigyáznék (a mestered helyében).


Egyébként amíg kényelmesen mozogsz, addig járatnálak edzeni / de tökéletesen megértem Cyan válaszát ami szerint pihentetni kellene az edzést.

2013. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dftgsgvghgev ***** válasza:

Hi. Szerintem is szüneteltetni kéne majd a dolgot. Kilenc hónap szünettel nem vesztesz semmi életbevágót. Viszont egy baleset is elég ahhoz, hogy a magzat megsérüljön :S


Vagy, lehet elővenni a bokent és a jo-t, és kata-kat gyakorolni. De első a doki és az edző javaslata.


Amúgy, olyan dolgokat, mint pl. a központ tartása, otthon is lehet gyakorolni, nem kell hozzá semmi, csak figyelem.

2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondoltam, hogy nem esnék, csak jeleznénk a dolgot, max kigurulom óvatosan. A jo és a bokken jó ötlet, meg a nyújtás, erősítés! :) Nem is annyira a mozgás hiánya aggaszt, hanem pont ez a közeg hiányozna, maga az aikido! Valószínűleg elmennék csak nézni is az edzést. Az otthoni gyakorlással az a bajom, hogy pont a figyelem nincs bennem :) Szoktam "házi feladatot" kapni bokkennel, de ritkán csinálom meg... Most rá leszek kényszerítve akkor. :)
2013. aug. 22. 04:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"csak jeleznénk a dolgot, max kigurulom óvatosan."


Alakul. Pont ettől akarunk óva inteni. Csak okosan! :)

2013. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2013. aug. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!