Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Verekedésnél melyikre, mire...

Verekedésnél melyikre, mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Oké tudom hogy nem kell verekedni, de ha már egyszer benne van az ember pl megátmadják akkor mire érdemes figyelni? Például milyen taktikával verekednek általában? Mert ugye ha a fejemet védem akkor pl tökön tudnak rúgni ha a golyóimat védem akkor fejre céloznának, egyszerre a kettőt kivédeni meg szinte lehetetlen.

Éppen ezért verekedésnél mire kell számítani, hova céloznak legtöbbet illetve hogyan érdemes védekezni ellene?



2022. jún. 28. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy minél hamarabb kereket oldj.

Célozni meg értelemszerűen oda céloznak, ahova tudnak. Általában nincs ilyenkor semmiféle taktika, addig ütnek amíg mozogsz és kész.

2022. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell járni küzdősportra, hogy ezeket megtanuld. Ezeket csak évek kemény edzésével fogod tudni és csak az után fogsz belelátni a bunyóba. Máshogy nem fog menni. Box, thaibox például jó választások.
2022. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy taktika..

Vagy te ütsz gyorsan,vagy ő vernek meg.

Mivel egy bunyóban fogják,lerángatnak,és megtaposnak.

Vagy az is csinálhatod hogy bicska elő,vagy jó kis sörösüveg és ki offolod,vagy nemes egyszerűség kedvéért paprika spray.

Mivel bíróságon vagy az van hogy ellened vallanak és úgyis Mind1 ha már börtönbe vagy.

2022. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én még olvastam Rejtő Jenőt: "az nevet utoljára, aki először üt!"

No de komolyabban: ha már ott tartasz, hogy a fejedet vagy a töködet védeni kell akkor annak is, aki megtámadott! Mert ha te "lőtávolon" belül vagy akkor ő is! Nem árt, ha van nálad némi segédeszköz ami legalább annyira megállítja az ellent, hogy tényleg, kereket tudj oldani.

2022. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3: Jobb a börtön, mint a temető...
2022. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3

Éppen ezt akartam át adni,nyilván nem az mondom hogy most hagyjad magad..

Az mondom verd ki a Sz..rt belőle aki képes rá emelni a kezét.

2022. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rád*
2022. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
28%

1 dologra.


AZONNAL ránts gázpisztolyt, és told az egész tárnyit a képébe!

2022. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hellmano ***** válasza:
76%
Én fiatal koromban elég verekedős/kötekedős figura voltam a titok annyi, hogy én üssek elöször és fejre ütöttem mindig. Utána már nem igen ütöttek vissza vagy padlót fogtak vagy elfutottak. Olyan meg egyszer fordult elő velem, hogy engem támadtak meg, akkor viszont én futottam egy bekapott jobb egyenes után (igaz ez 12 éves koromban volt és nagyobb cigány falka támadott meg ott jobb a futás, de már csak a bekapott ütés után sikerült ez :D). Nem márnem verekszem kinőttem, de még most is azt tnácsolom, hogy mindig te üss elsőnek és azt olyan helyre, főleg fejre, hogy utána már esélye se legyen visszaütni a másiknak.
2022. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy utcai bunyóban nincs szabály,mint a börtönben,csak annyi különbséggel hogy utcán nem belezheted ki (értem arra hogy nem verheted be a koponyáját,vagy haláltéka ugyebár utánna ha ko-zva van)

Pár tipp:

Mondjuk oda megy kolompár szokásos hülye szöveggel kötekedni,és modnjuk már érezhető hogy van por a levegőben és már megütne/megütöd,akkor ütsd vágd nem apád!

Vagyis üssél akkorát akkorát ha tudol,és jönnek még,akkor ne sajnáld hogy ott vergődik mint a hülye..

te ütsél elsőnek mindig,mert úgyis rád fogják hogy te csináltad.

2022. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!