Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bunyó helyzetben hova érdemes...

Bunyó helyzetben hova érdemes ütni?

Figyelt kérdés
Tenyéréllel a nyak oldalára, gyomron ütni/térdelni, arcra ütni ököllel. Ilyenekre gondolok, ami nem öl, nem törik csont de az emberek nagyrésze ártalmatlan lesz tőle.

2016. febr. 28. 09:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg spray dezodor az arcba? Ez okozhat vakulást, látásromlást?
2016. febr. 28. 09:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Arc, nyak, gyomor, és f4sz.
2016. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Gege (ovatosan) orr gyomorszaj comboldalso resze ha megtudod oldani es herek
2016. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gége szerintem elég veszélyes (fulladás) mivel óvatosan nem lehet ütni :D
2016. febr. 28. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze még elmondom hogy előnyben részesülj velem szemben. :D



De akkor, gyomorszáj, áll, herék, nyakra meg óvatosan.

A megbízható bors/gázsprayek pedig nem okoznak semmit a szemmel, csak csípik. De ha kicsit többet gyömöszölsz a kedves páciensed szemébe akkor enyhe látásromlást szenved majd el.


Most te egy olyan ember vagy aki sokszor verekedik, vagy egy lány aki szeretné megvédeni magát?

2016. febr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h mindkettő egyszerre :D
2016. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdés "elméleti" síkon mozog. Van amikor kell verekedni, ilyenkor Megpróbálom nyugisan intézni de van amikor nem sikerül.


Tüdőn, bordán ütés mennyire fájdalmas? Mivel a hasfalat igen keményen meg lehet feszíteni ezért a gyomorszáj nem mindig működik

2016. febr. 28. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:

:D


Engem vágtak már mellbe elég erősen, és akkor vettem életem legnagyobb lélegzetét. :)

Nem fáj veszettül, de megvan az az intenzív tompa fájdalom.

Egy hétig ugyan ez, és elmúlik.

Bordám nem tört még el, de ahogy láttam a környezetemben, nem lehet az se egetrengető.

De ha eltörik, majd kilyukasztja a tüdőt az fáj.

2016. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bordatörés a legfájdalmasabb! Úgyhogy azt nagyon megéri ütni. Amúgy orrhegy, álcsúcs, oldalt a nyak, és a bordák, oldal.
2016. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

SűritettLevegő, értelemszerűen ami fáj az nagy eséllyel maradandó sérülést is okoz (pl bordatörés).

Nekem olyan kell ami 1-2 embert lenyugtat annyira, hogy ne kötözködjön de ne legyen maradandó (mert akkor beszereznék egy viperát és megcsapnám párszor vele).

A pofonosztás annyira nem jött be ezért tettem fel a kérdést (bár ököllel lehet hatásosabb)

2016. febr. 28. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!