Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sok küzdősportoló hogy oldja...

Sok küzdősportoló hogy oldja meg azt, hogy egyszerre jár többféle edzésre meg mellette kondiba is?

Figyelt kérdés
Vannak, akik egyszerre több stílust is űznek. Ismerek pl. olyat, aki jár judo-zni, mellette bjj-zik is és 3x lejár egy héten konditerembe. Munka meg mindenféle egyéb teendő, főzés, házi munka stb. mellett nem tudom ez milyen időbeosztással lehetséges

2022. júl. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én csak középiskolás/egyetemista srácokat ismerek, akik egyszerre ötven helyre járnak sportolni. Olyan felnőtt embereket, akik átlag 8-9 órás (plusz utazás) meló, család, háztartás, ügyintézés, szociális élet mellett minden nap máshova járnak küzdősportolgatni vagy gyúrogatni, olyanokat nem ismerek. Ez az össze-visszaság valaminek a rovására megy előbb vagy utóbb, tehát lehet ezt csinálni, csak akkor ne csodálkozz, ha egy romhalmaz a lakásod, ha nincsenek barátaid, ha nincs semmilyen kapcsolatod a gyerekeddel. Ráadásul értelme sincs sok. Aki hetente egyszer lemegy judózni, hetente kétszer lemegy jiu-jitsuzni, hetente háromszor meg lemegy a fitneszterembe gépeket rángatni, az egyik sportágban sem ér el semmit, mindegyikben csak maszatol, ugyanis egy seggel nem lehet megülni három lovat. Tapasztalatból mondom.

Szerencsére én is sok helyet tudok biztosítani a sportnak az életemben, de hogy úgy nézzen ki a hetem, mint gimnazistaként, amikor egyszerre jártam boxolni, birkózni, kajakozni, focizni, gördeszkázni, az közgazdász családapaként elképzelhetetlen.

2022. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beosztják az idejüket. Gondoltad volna? felnőttként szociális élet? Hány embert ismersz 30 fölött akik napi szinten eljárogatnak a barátaikkal bárhova? Én ilyenre ha kéthetente ráveszem magam az már szinte sok. Mindenki csak TV-t bámul amúgy. Attól, hogy valaki hobbi szinten lemegy heti két-háromszor grapplingra még maradhat energiája súlyzós edzésre, nem mindenki ugyanolyan.
2022. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert jelenleg azért vagyok munkanélküli, mert pénzem még van egy kicsi és képzést fejeztem be így 1-1 hónapot talán le tudok járni rendesen, amúgy munka mellett csoda ha lejutottam edzésre mindig, persze amit akar az ember arra van idő, de ha az edzés x időpontba van hiába megyek oda y időpontba, nem lesz ott senki. Sőtt képzés alatt se nagyon tudtam lejárni, mivel hiába délután volt az edzés, az a 8-9 óra meg gyakorlat igencsak belelógott az estébe is.
2022. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, hozzáteszem, vezető pozícióba könnyebb, van aki a szüneteit rakja úgy össze, hogy van 2 órája munkaidőben, vagy munka után ha később kezdődik.
2022. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!