Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,azokhoz,akik légtornáznak(aerial silk), hogy kinek milyen volt az első edzése kezdőként?16 évesen szeretném elkezdeni, hobbi szinten,lenne esélyem? Nem vagyok hajlékony sem. Negatív választ nem kérek!16/L

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 23:04
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
30%

tv ben láttam egy nő első próbálkozását légtornászként.

fel kellett mennie a létrán, majd karabinerrel a léghintán átlengett és megérkezett a hálóba.ha ez már oké volt, akkor a léghintán lábakat fel, ás térdnél megtartva kilengeni. ha az is ment, akkor miután lábbal kapaszkodva kilengett, a másik lengőhintán lévő tornász kezét elkapta a kilengés végén. nagyon ügyes csaj volt, lehet hogy neki nagyobb feladatot adtak.

2022. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem erre gondolok😅
2022. szept. 10. 16:46
 3/6 anonim válasza:
Szerintem oda kellene a hajlékonyság, semennyire nem vagy az? Sportos alkat vagy?
2022. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, lovagoltam 5 évig, most hagytam abba, sportot váltok, és a légtorna nagyon megtetszett, gondoltam kiprobalom, 2 hét múlva lesz az első edzésem. Régen nagyon sokat pörögtek,forogtak, lógtam itt ott korlátokon stb. Azt hallottam, ismerősöktől is hogy az edzésen nyújtásokkal lett hajlékony.
2022. szept. 11. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper mozgas, hammock segit a nyujtasokban. Aki nem annyira hajlekony az lasabban fejlodik.
2022. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
most már én is tudni akarom, írja már le valaki az első óráját.
2022. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!