Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy küzdősportklub alapítására...

Egy küzdősportklub alapítására lenne szerintetek igény?

Figyelt kérdés
Szóval megvásárolni egy nagy termet, azt pedig kialakítani kifejezetten olyan teremnek, ahol küzdősportolni tudnak emberek? Birkózás, bjj, muay thai, box. Nyilván ehhez az edzőket is meg kell szerezni, engedélyek, minden. Meg nyilván ez akkor tud működni, ha érdekli is az embereket. Amikor én voltam általános iskolás, mindenki sportolt valamit kb, pedig nem sportsuliba jártam, és még fiatal is vagyok azért . Nem tudom, hogy a mai gyerekeket ez érdekelné egyáltalán? Olyan egy éve küzdősportolok, előtte 10+ évig mást versenysportoltam, de mindig játszottam a fantáziával, hogy milyen lenne, ha egy saját klubot abban a sportágban alapítanék.versenyeztetés, tehetségek felkarolása,akik amúgy nem engedhetnék meg maguknak, hogy full time ezt csinálják, stb. Mostanában ez a küzdősportos dolog jár az agyamban. Mert nyilván megvalósítható, de vajon igény is lenne rá? Mert pl egy sportegyesülethez én amatőr felnőttként, nem tudok elmenni megtanulni birkózni. Ennyire sok meg telt lenne a fradi birkózó szakosztálya, vagy bármelyik másiksportklubé, hogy nem lehet amatőr szinten kitanulni ezt? Hihetetlennek tűnik. A makkabit ismeri valaki? Az hogy működött?
2022. okt. 12. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom, hogy belevágj (sok év tapasztalat után írom).
2022. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez max 10 20 év múlva lenne releváns, amikor örökölni fogok úgyis, szóval teljesen hipotetikus a kérdés, és kíváncsiság. De nagyon érdekel, hogy neked mi a tapasztalatod egyes?
2022. okt. 12. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2


Írtam privátot.

2022. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!