Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez segíthetne, motiváció és...

Ez segíthetne, motiváció és fejlődés szempontjából a testépítés szeretőknek? Lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Ahhoz mit szólnátok, hogyha lenne egy csoport mondjuk Facen, ahol a gyakoris testépítők, illetve később akár külső emberek is megoszthatnák az edzésmódszereiket, tapasztalataikat, étrendben tudnának egymásnak segíteni stb. Sok sok kérdés merül itt fel, amik komolyak lennének, de sajnos sokszor, momdhatni ritkán érkezik rá normális válasz. Ebben a csoportban azonban egymás segítése, motiválása lenne a cél.

2022. márc. 27. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt sok ilyen facebook csoport van, ahol összegyűlnek az okos testépítők, és megfejtik a sporttudományt. Minek még egy? Keress egyet a sok közül, és lépj be az egyikbe. Minden ilyen jellegű csoportban ugyanazok a témák vannak tízmilliószor körbejárva, mint itt. Ott persze talán kevesebb a beteg gyökér, hiszen ott ugye jobb esetben az arcoddal és az igazi neveddel vagy regisztrálva, de azért ott is vannak durva dolgok.
2022. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahogy gondolod. Én azért úgy látom, hogy az emberek még mindig ide jönnek segítségért és nem az általad említett sok sok csoportba mennek tagnak a sokszor kamu dolgokért.


Ez a csoport moderálva lenne, szóval a kamuzás, a félrevezetés és társai tiltva lennének.

2022. márc. 27. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

idejárnak? haver, 10-ből 9 kérdést ugyanaz az ember ír ki ebbe a topikba hónapok óta. az elmúlt napokban mintha egy kicsit jobb lenne a helyzet de azért továbbra is elég szánalom ami itt van.

én azt látom hogy talán van 15 olyan felhasználó aki tényleg aktív itt. ők kb. szociális oldalnak használják ezt a topikot. aztán ennyi. száz évente egyszer fordul elő hogy a testépítés kategóriába új valaki ír ki kérdést. általában ugyanaz a troll aki itt él.

úgyhogy én nem azt látom hogy idejárnának az emberek segítségért. nézd meg az instát meg a különböző facebook oldalakat és csoportokat. több ezer felhasználó napi több ezer komment meg több ezer kérdés. úgy pörögnek azok az oldalak mint az állat. itt ez egy régi és elavult halott oldal ami maximum arra jó hogy a selejteket összegyűjtse. feljövök ide hetente egyszer és sokszor rosszul vagyok.

2022. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 melyik kérdésekre gondolsz?
2022. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!