Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy tervem, lenne rá igény?

Van egy tervem, lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Rengeteg túrát terveztem, én is igyekszem minél gyakrabban menni a természetbe, ha van időm. Nagyon örömmel tölt el, ha a térkép felett ülhetek akár órákon át, nagyon élvezem, hogy túraútvonalakat tervezhetek.

Mivel nagy szenvedélyem a tervezés, azon gondolkodtam, hogy indítok egy Fb vagy Instagram fiókat, esetleg informatikus révén írok egy honlapot, ahol túraútvonalakat terveznék, és osztanék meg, illetve kérésre a megadott paraméterek (hossz, indulás, stb) alapján másoknak is kifundálnék egy jó túraútvonalat. Illetve, ha van időm, akkor vezetnék is túrát. Tudom, hogy a semmiből nagyon nehéz egy ilyen vállalkozás, hiszen ki bízna meg ismeretlenül bennem, de van realitása az ötletnek? Lenne rá igény?



2022. ápr. 4. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem lenne rá igény, nagyon sokan szeretnek túrázni, de ehhez nem értenek. Kezdj bele, maximum abbahagyod, de szerintem ebből csak jó sülhet ki:) sok sikert!
2022. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha ingyen lenne, biztos lenne rá igény.

Ha fizetni kellene érte, nem hiszem.

Nézd meg a TTT oldalát (tturak.hu), évekre visszamenően fenn van minden túra minden távjának az útvonala, egy csomóhoz a térképet, útleírást is le tudod tölteni, egy-egy túránál 3-5, de néha több táv is van, pontos táv- és szintadatokkal...

Én is innen szoktam válogatni, mivel ingyen van, biztos nem fizetnék egy ilyen szolgáltatásért.

2022. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mivel nekem nagy élmény, hogy túraútvonalakat állítsak össze, ezért természetesen ingyen lenne.

2022. ápr. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!