Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik harcművészetre járjak?

Melyik harcművészetre járjak?

Figyelt kérdés

Olyan harc művészet kéne amibe van! Rugás,Ütés,Taktika,Fogás,Extrém támadás,Önvédelem, Fogás,Főldharc Elvileg a kick box lenne ez , de az meg nincs a városba ahol lakok! Mi lehet még ilyen, főleg azok közűl amik a városomba vannak! Amíg volt a városba Hockey jártam rá 1 évig az jó volt aránylag! Ezzel csak annyi gond volt , hogy birkozás kevés volt benne eléggé! De ezt már kb 8 hónapja abba hagytam. Ennek köszönhetően vertem már meg 75-80 kg körüli nálam magasabb,izmosabb srácot De mostmár nincs! A városomba csak ezek vannak Muhay Thai box, Wing Chun Kung Fu,Taekwondo, *** karate, Eszkrima, Zendo, Diffindo valami utcai harc ,Birkózás meg valami B betűs akármi! De 184,3cm magas vok! És 61 kg amire 46 környékéről jöttem fel nagy nehezen És szeretnék minimum 10 kg-vel több lenni majd idővel de ez min 1-1,5 év! Gyakorlatilag csonti voltam, orvodnál is voltam! Na mind1 ez kb 3 éve volt! 3, fél éve kb el kezdtem edzeni saját testsúlyal! És ahoz képest jó is vagyok 3,77% körűl mozog a testzsírom ami régen 1,71% volt! És a karom már ilyen 35,5-36,5 kb de nagyon kemény az izmom! Kivagyok gyúrva rendesen. De nagyon szálkás vagyok, gödrösek az izmaim, Hasra már nem is edzek

mert már túlságosan is kockás! És a gyorsaságom eleve jó nagyon tudok verekedni! De szeretnék még jobban! És ezért kéne tudnom mi az a hardművészet ami nekem jó lenne, már ha van olyan! Vagy legalább olyan ami valamilyen szinten mindent tartalmaz! Szerintem addig az edzést meg hanyagolom kicsit smíg fel nem megyek legalább 70 kg-re!

17/F



2022. okt. 20. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Crav Maga
2022. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Persze:

-kisbalta

-Kés

-Anyud papucsa

-lángszóró

2022. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Taktika,extrém támadás....stb.

Akkor valami ilyesmi kell neked:

https://www.youtube.com/watch?v=wYGARDrLATo

2022. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom mi kell neked szép öcsém. Egy ötcsövű 25 mm-es gatling-gépágyú! Azzal a bármilyen hádzsmiméj-kárátéjost, csingcsangcsung-kungfúst, koximaxi boxolót, múííjtájboxolót, csetlőbotlócselgáncsozót, saláta-karfiol-kelbimbó-brokkolifülő birkózót is szarrá tudsz majd lőni!
2022. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!