Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Létezik olyan túrabakancs...

Létezik olyan túrabakancs vagy csizma, amely teljesen ellenálló a sárral szemben?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy lehet bármilyen nagy sár kint a mezőn, nem tapad rá végképp vagy csak minimálisan.

2022. nov. 19. 18:29
 1/7 anonim válasza:
53%
Wahhahha....azt a kérdést bakker! Igen. Van, de vízzel le kell mosni ha mégis rajta lenne valami. Na, hogy mi is az...őőő. ötlet, elmészvegy túraboltba. Sok van a városban és ott megkérded!
2022. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ápolási tanácsok betartásával szerintem lesz rajta annyi viasz, hogy "végképp" már biztos ne tapadjon rá a sár. De ha akkora gané van, akkor nagyon szép gumicsizmákat lehet kapni, túrabakancs árfekvésben már egész jó talppal és belsővel. Az való a dagonyába, és utána szinte zero effort megtolni sterivel.
2022. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pongi57 ***** válasza:
Én nem talákoztam ilyennel, de ettől még lehet, hogy van. Én általában sáros időben viszek magammal váltócipőt és egy nylon zsákot. Túra végén cipőcsere, a sáros baki be a zsákba. Itthon meg lemosom tisztára.
2022. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Solognac hőtartó vadászcsizmát tudok ajánlani.

Gumicsizma, és kényelmes, a talpa nem szedi össze a sarat. Ugyanakkor elcsúszni sem fogsz benne.

Decathlonban kapható.

2022. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Léteznek jófajták.
2022. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amúgy én egyet értek a kérdezővel.

Most komolyan ha veszek 80 ezerért egy túrabakancsot akkor ahhoz 1 év múlva még vegyek szépen 2-3 ezer forintokért tisztítószereket ,de nem is az hanem hogy óvni kell minden körülményektől(hideg-melegtől)Mert nem tesz jót az anyagának.

Ja és amit veszek hozzá kence azt is óvatosan kell használni...

Esküszöm akkor egy acélbetétes jobban megéri ami valahol 40 ezerből kijön ,mert az sem ázik be könnyen és még annyit ápolni sem kell vagy is jó...

Okés boxolni kell havonta kb,de ennyi asszem viszont sajnos nem olyan kényelmes azt tudom...

De ezt most nem azért írtam hogy itt sírjam ki magam csak hogy tényleg gáz ez és bocsánat ha nagyon zavaró volt a megnyilvánulásom.

2023. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt hogy érted, lebegni akarsz a sáron? Mert olyan nincs ami teljesen ellenálló.
2023. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!