Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túrabakancs segítség?

Túrabakancs segítség?

Figyelt kérdés

Hozzáértőktől szeretnék segítséget kérni! Ajándékba szeretnék vásárolni túrabakancsot. A két termék közül melyik a jobb? Arra gondolok, hogy kényelem, strapabíróság, kialakítás stb...


Túrázáshoz, kb minden terepre keresném.

Előre is köszönöm a válaszokat!


[link]


[link]



2021. márc. 22. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Én soha nem vásárolnék ajándékba másnak ilyesmit!


Felpróbálás nélkül kb. 90%, hogy nem lesz jó!

2021. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én azt szerettem volna megtudni, hogy a kettő közül melyik a jobb, nem pedig, hogy Ön megvenné-e vagy sem. Még jó, hogy van visszaküldési lehetőség...
2021. márc. 22. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét márka erős középszint, tetszés/márkamánia kérdése, hogy ki melyiket választja.
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit! Újként beszállva nem érdekel, mit szerettél volna.

Csak nem akarok kitolni azzal, akinek veszed.

A kettő közül én a Hanwagot venném. És kizárólag többszöri próbával.

Nálunk egy bakancsra minimum fél órát szánunk, amikor bejön a vevő, de ha egy órát próbálgatja, akkor annyit.

Sok szempontot figyelembe kell venni. A kb. mindegy milyen talajra rossz hozzáállás. Egyáltalán nem mindegy.

A vastag túrazoknival is számolni kell a méret kiválasztásában, és a kényelem nagyon fontos. Ami jónak tűnik az első tíz percben, fél órában, 4-5 óra múlva már átkozódás tárgya lehet.

2021. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4-nél a pont!


A túrabakancs pont nem neten rendelgetős cucc! Mi értelme 5x visszaküldözgetni, mert itt vagy ott nyom...???


A férjemnek volt egy tuti jó túracipője. Amikor 3-4 év múlva újat kellett venni, még épp találtunk egy ugyanolyan modellt. És mégse volt jó a lábára. Pedig elvileg ugyanaz a méret volt, ugyanaz a gyártó, ugyanaz a modell... Lehet, közben valamit változtattak a "szabásmintán".

2021. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

A visszaküldési lehetőségről:

Az pénzbe kerül általában. Ha a bolt saját rendszerében nem vállalja át a visszaküldés költségét, akkor az a vevőt terheli.

Törvény szerint átvételtől számított 14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól. Attól a dátumtól, hogy a vevő ezt jelezte, 14 napja van arra, hogy a terméket visszajuttassa.

De ez az ő költsége, gondja.

Nagy az arcod kérdező. Szólhattál volna mindjárt az elején, mert akkor nem írok semmit.

2021. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nagy az arcom, csak nem az érdekel, hogy ki mit tenne. Egy szimpla kérdést tettem fel, és nem szavazást. Olyanok válaszát vártam, akik értenek hozzá és a kérdésre válaszolnak. Tudtommal nem írtam bele a kérdésembe olyat, hogy "Ön megvenné-e a helyemben". Azzal egyikük sincs tisztában, hogy miért szeretném online venni, csak kioktatni képesek. Szóval köszönöm a válaszát, de legközelebb tartsa magában a véleményét inkább.
2021. márc. 25. 08:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem viszont úgy tűnik, hogy mégis csak szavazás ez.

A kettő közül melyiket. Ez a kérdés. Minden normális dolgot elutasítasz.

Csak jó szándék vezetett minden válaszolót.

De legyen kívánságod szerint: Salomon.

Így jó?

2021. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok válaszoltak, akik értenek hozzá, és van tapasztalatuk!

De legközelebb majd csak annyit írok, hogy vedd meg....


Aztán szívhattok vele!

2021. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1
2021. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!