Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan háláljam ezt meg neki?...

Hogyan háláljam ezt meg neki? (sziklamászás)

Figyelt kérdés

Kulfoldon megismertem valakit, aki rendszeresen jár sziklát/falat mászni.

Elvitt többször is mászni. Ezért általában komoly pénzeket. 40-60 eurokat kell fizetni hivatásossal. Ő teljesen ingyen vitt ki.


Az a baj hogy van egy olyan érzésem, hogy ezt viszonozni kellene. Főleg most bár kicsit elkésve az ünnepek után valamivel.


De arra is gondoltam hogy ne kicsinyeskedjem el, nem feltétlen kell erőltetve mindenképp valamivel viszonozni kötelező jelleggel.


Nincs ötletem. Nektek? Mégis "ingyen" vitt ki.


2023. jan. 10. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szexelj vele.
2023. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyant kell nyújtanod neki amilyet csak te tudsz. Van esetleg valami hobbid készíts ajándékot.
2023. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd el te is valami programra, ami érdekelheti, vagy ha tudod hogy érdekli valami, fizesd be (valami egy alkalmas dologra gondolok, nem kell hatalmas pénzeket kiadni)

Vagy csak hívd meg kávézni

2023. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!