Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Benevezzek az UB ra? Egy pár...

Benevezzek az UB ra? Egy pár hónapja futok, és láttam hogy lesz olyan verseny ahol körbe kell futni a Balatont. 31óra van rá és 211 km. Gondolkozom rajta hogy megcsinalom. Kiszámoltam hogy ha 5 kmt letudok futni 30 perc alatt.akkor 211km kB 21 óra

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előbb egy 10k, majd egy félmaratont kellene kipróbálni.
2023. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 méter hosszút tudok ugrani, akkor ha sokszor ismétlem, át tudom ugrani a balatlont...
2023. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne nevezz még be. A lábad nem fogja bírni, fel fogja törni a cipő. Ha még nem próbáltad menj esetleg maratonra, félmaratonra ott hogy bírja. Mennyi volt a legnagyobb táv, amit egyben lefutottál?
2023. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugye csak kamu a kérdés?

Először olvass utána, mennyi edzés is kell(ene) egy egyéni UB felkészüléshez.

[link] (pl.)


Mondjuk az ideire már úgysem tudsz nevezni, de mire eléred azt az erőnlétet, amikor a linken ismertetett mennyiségű edzést hosszú távon is bírod, az is kb. 3-4 év lesz (ha most még csak 5 kilométereket futsz néha-néha).

2023. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!