Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen harcművészet tanít meg...

Trichard2001 kérdése:

Milyen harcművészet tanít meg kést használni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni jól bánni a késsel, ugyanis én nem hiszek a fair utcai küzdelemben, túl sok dolgot hallottam ismerősöktől meg láttam már videón. Valami olyan harcművészet kéne ahol van "sparring". Tehát védőruhában gyakorlókésekkel egy az egy elleni küzdelem. Ha esetleg tudtok valami jó helyet Pest megyében írjátok meg légyszíves.

2023. ápr. 24. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2023. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es, én is ezt hallottam. Nekem nem olyan edzőpartner kell aki visszavesz az erejéből (khm khm krav maga..) meg nem is a levegőbe akarok szúrkálni, hanem ki akarom próbálni a technikákat.
2023. okt. 1. 00:27
 13/16 NTBS ***** válasza:
0%
Utca!
2023. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#7ezt kifejtenéd!

Ha egy támadonak a cobmjába tolom a bököt az szerintem rendesen megállit. Plane ha testbe sikerül,nem tudom persze de egy máj suhintás sem érezhetetlen sérülés.

2023. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14


Szerintem az azonnali stophatásra gondolt.Tessék:


"A kés olyan fajta használata, ami eredményes önvédelmi alkalmazást jelent: komoly képzettséget igényel. Nem csak technikailag, hanem lelkileg is. Valamit úgy tűnik sokan nem képesek megérteni. Ha az önvédelem a cél – ölés nélkül – arra egyszerűen alkalmatlan a kés. A hirtelen stophatás kiváltásához már éppen elég sérülés ugyanis MINDIG közel esik a haláloshoz."

[link]

2023. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaz is...meg nem is.

Velem volt olyan, levették a gipszet a karomról...gyógytornára jártam, lefogytam 20 kilót.

A balesetem miatt össze voltam törve testileg lelkileg.

És megis betalált egy tag.


Ilyen serüléssel, gyógytorna mellett nem kockaztattam egy ökölpárbajt.

Így kés elő-gyere! Elveszem az életed!

Hátrált és míg a kessel végig sakkban tartottam, addig rúgtam, amíg le nem fogtak.


Szóval lehet ezt használni önvedelemre.

Amúgy ha ellenállt volna kilukasztom.

2023. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!