Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Na szoval, deszkazom es hat...

Na szoval, deszkazom es hat nem a legbiztonsagisabb sport. A mai deszkazss folyaman felre leptem a bal labammal es hat elegge rosszul ami a bokamat erintette. 2x dagadt be a bokam es nem tudom h kene felgyorsitsam a gyogyulast meg, hogy bokaficam e?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván bokaficam, ha kificamlott a bokád... polcold fel, jegeld, kend be fekete nadálytő krémmel. Később majd kinesio tape is jól jöhet, nekem mindig leviszi a gyulladást
2023. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom már felesleges írnom, de a teljes gyógyulás (már ha egyáltalán magától meggyógyul teljesen) hónapokig tarthat, de még évekkel később is lehetnek enyhe panaszok. Nekem egy négy hónappal ezelőtti, nem is túl súlyos "félrelépés" még most is gondot okoz néha.
2023. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!