Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen egy box edzés? Hogy...

Milyen egy box edzés? Hogy néz ki egy nullkezdőnek az edzése?

Figyelt kérdés

Szeretném ha mesélnétek nekem a boxról. Nemsokára töltöm a 19-et, de túlsúlyos vagyok, nem vagyok ütőképes és az állóképességem sincs az egekben.

20 éves koromra abszolút le akarok fogyni. A fogyás után már érdemes elkezdeni box edzésre járni?



2023. júl. 31. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Már fogyás kozben is érdemes járni. Segíteni fog.
2023. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Addig nem akarom ezt tulbonyolitani. Sokkal egyszerűbb nekem utána, főleg hogy akkorra már dolgozni is fogok és onalobb leszek.

Meg nekem alapvetően az ütéstől kezdve mindent meg kell tanuljak, egy normálisat nem tudok ütni boxba.

2023. júl. 31. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg fognak tanítani. Én pl. Lépni nem tudtam normálisan a küzdõsport pályafutáson elején.


Bem boxolok, de a klubban volt boxoló csapat, nagyon korrektek voltak. Mindenkit a maga szintjén kezelnek, ha nem valami suttyó helyet találsz.

2023. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell várnod a fogyással, kezdd el az edzéseket, és azonnal elkezdsz fogyni is.

Főleg, ha az edződ személyre fogja szabni a kardió edzéseket.

Nem fogom leírni részletesen, hogy milyen egy edzés, meg ez amúgy is változó a felkészülési és versenysenyidőszakban, és sokszor személyre szabott.

Áltanosságban:

- bemelegítés/kardióedzés

- ütéstechnikák és pontütések gyakorlása

- box a ringben edzőtárssal/edzőtársakkal

- zsákolás

- lazítás/nyújtás

2023. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!