Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi ideig kell ahhoz...

Mennyi ideig kell ahhoz bokszedzésre járni, hogy valaki meg tudjon verni egy küzdősportban nem jártas hétköznapi embert?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Már a kinézetem miatt sem mernek az ilyen "rosszfiúk" a közelembe se jönni, és érdekes módon még soha nem is keveredtem ilyen szituációba, de ezek szerint neked vannak bőven megosztható tapasztalataid.

Kaptál már néhány maflást? Kiraboltak? Leütöttek? Bíróságra kellett járkálnod? Téged ítéltek el helyettük?

Ha valamelyik válaszod "igen", akkor csak sajnálni tudlak...

Csá!

2023. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik válaszom sem igen. A kinézet meg nem számít, bárkit megpróbálhatnak kirabolni, kóstolgatni. Lehet, hogy pont a kinézeted miatt fognak beléd kötni, mert látják, hogy sportolsz valamit és bizonyítani akarnak, hogy elvettük a birkozótól, bokszolótól ezt-azt meg leütöttük. És ha rád mennek hatan jó eséllyel ők fognak nyerni. Ezekbe a konfliktusokba nem szabad belemenni, nem jó ötlet. Itt az oldalon is nem egy ilyen történet van, volt. Ez nem gyávaság, hanem józan ész. Az meg, hogy kit ítélnek el nem rajtad múlik, hanem a bíróságon, mert a bíróság tényeket mérlegel. Ha hatan mondják azt, hogy te megtámadtad őket, akkor ellened fognak ítélni, mert ellened fog szólni hat darab tanúvallomás. Ez így működik. De nem írok többet, mert úgysem hiszed el.
2023. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor megismétlem: "még soha nem is keveredtem ilyen szituációba"

(27 éves vagyok)

2023. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!