Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van értelme heti 1x küzdősport...

Van értelme heti 1x küzdősport edzésre járni?

Figyelt kérdés

Az egyetemen mindig késő estig vannak óráim, 17:30 meg 18:30

Hétfőn tudnák csak lemenni

Mindenhol elkezdödnek az edzések 18:00 körül, nem érek oda

A régi hely ahova jártam, ahol 19:30 volt az edzés, az meg nem üzemel most, nem engedik be a suliba a vírus miatt

Ha elmegyek másik klubba, ott meg csak heti 1x lenne megfelelő időpontban



2020. okt. 14. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az is több a semminél és ha most kifogást keresel azzal az egészséged ellen teszel. Én ülő munkát végzek, mellette két idegen nyelvet tanulok. Heti max két edzésre van időm a tanulás miatt. Előtte 3-5 edzésem volt még munka mellett is. Ennek a lényege, hogy a sok ülés miatt fáj a hátam, derekam. Mikor elmegyek edzeni és kimozgatom, bemelegítés, nyújtok meg maga az edzés után tök jó. Sport nélkül már meg sem lennék.


Menjél és jó munkát kívánok.

2020. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vagy megvárjam amíg kinyit a régi hely?

Mert most akkor egy másikat kell elkezdenem

2020. okt. 14. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért? Addig jársz oda és ha jó az edző, jó a közeg akkor egy csomó új dolgot tanulhatsz, amit beépíthetsz majd az edzéseidbe. Olyan nyújtó gyakorlatot amit idáig nem ismertél, olyan erősítést amit idáig nem csináltál, olyan technikákat és páros gyakorlatokat amik másképp dolgoztatják meg az izmaidat, mint a fő sportod. És ha tudsz menni a régi helyre akkor megköszönöm az edzőnek a munkát és tájékoztatod, hogy ezért nem fogsz már járni hozzá, de nagyon sokat tanultál amiért hálás vagy.
2020. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!