Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ma lovagló edzésen leestem a...

Ma lovagló edzésen leestem a lóról a bordámra és igazából nem fáj annyira szóval nem az a baj hanem amikor leestem akkor kb fél percig nem kaptam levegőt és ettől eléggé megilyedtem és most félek vissza ülni mert vágta közben estem a vágtátol félek?

Figyelt kérdés

#lovaglás #Lovagló esés
2023. okt. 13. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehetséges, sőt valószínű, hogy egy vagy több bordád megrepedt, vagy eltört. Nem kell megijedned, mivel nem mozdult el ( akkor sokkal rosszabb lenne a helyzet), de nagyon vigyázz rá, mert ha elmozdul, nagyobb bajod lehet. Megnézetheted röntgennel, de az a biztos, hogy egy hétig ne nagyon ugrálj, vigyázz magadra, ne lovagolj.

A félelem másik tészta, azon tudsz majd dolgozni, minden lovas életében eljön egy ilyen pillanat, hogy fél, ez teljesen természetes, dolgozni kell azon, hogy ezt feldolgozd, és visszanyerd az önbizalmad. Egy jó edző ebben is tud segíteni.

Ne ijedj meg, csak vigyázz magadra! Gyors gyógyulást kívánok neked!

2023. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem fáj hogy eltört volna inkább csak megzuzodott
2023. okt. 13. 20:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az edzőm és azért estem le mert még most kezdtem el vágtázni és elhagytam a kengyelt a ló vissza esett ügetésbe ami az átlagnál gyorsabb volt ezért estem le
2023. okt. 13. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs, csak vigyázz magadra! Sok sikert kívánok a fejlődésedhez!
2023. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm vasárnap mentem volna edzésre de szerintem ezt most kihagyom
2023. okt. 13. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha leesek, én sem kapok levegőt fél percig, majd utána elkezdem kapkodni. Valószínű a stresszhelyzet miatt, semmi baj.
2023. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!