Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gerincferdüléssel mit tanuljak...

Gerincferdüléssel mit tanuljak, hogy meg tudjam magam védeni?

Figyelt kérdés

Elvileg nem súlyos a gerincferdülésem, de féloldalas táskát sem hordhatok. Szemüveg nélkül nem sokat látok.

Viszonylag alacsony férfi vagyok, és szálkásan vmennyire izmos, mert hetente többször edzek felsőtestre gerincferdülés miatt, fekvőnél nehezebb gyakorlatot nem javasoltak.

Nem vagyok vmi férfias jelenség, hajam is hosszú, így időnként megtalálnak, pedig egy nyugis kisvárosban élek.

Nem tudom, miért, de szinte csak ősszel, télen. Gondolom, nyáron vmennyire elriasztja őket, hogy izmos a karom.

A lényeg, hogy nem tudom, mit kéne csinálnom, hogy nagy eséllyel védjem meg magam 1-2 férfival szemben. Gyorsabb legyek, izmosabb? Hogyan? Növeljem a fehérjebevitelt, és legyek izmosabb, az elég?



2023. nov. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Wing tsun kung-fu erőnléti edzéssel kombinálva.
2023. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
34%
Gázsprét horgyál magaddal. De tanuld meg a helyes használatát is.
2023. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Egy nagy ikeaszatyrot vigyel megtomve. Nagy csomaggal mindenki elhuzodik,neh segiteni kelljen.
2023. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Barmit csak wing tsunt ne ugyan ugy elfognak verni de még penzed sem marad
nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!