Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
edidg a thai box meg az mma érdekelt demost az ökölvívás is!az ökölvívás fele annyiba kerül mint a thai box meg az mma !megérné inkább bokszra menni?egyébként 185 cm 100 kg 16/f nem dagadt vagyok de van rajtamfelesleg !köszia segítséget!
2010. okt. 20. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha az tetszik. Fontos hogy szeresd amit csinálsz. Bár lehet könnyű lesz boxolni thai box után:)(persze ha már vagy egy bizonyos szinten :D)
2010. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már csak azért is megérné,mert thai box edzés 1 héten 2x max 3x van,ökölvívó edzés meg mindenhol 5x van 1 héten.

Azt meg nem hinném,hogy könnyebb lenne,én is tb-ról mentem át és rengeteget tanultam,nekem jobban tetszett.

2010. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Heló!


Szerintem csinálhatod egyszerre, ha időd és pénzed engedi. Nagy a valószínűsége, hogy a box edzéseken tanulhatsz legjobban kéztechnikákat, de miért ne járhatnál emellett olyan edzésre, ahol a lábadat is használhatod, esetleg földharcot tanulhatsz. Egyébként menj és nézd meg, hogy melyik tetszik, a nézés ingyen van :)

2010. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!