Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hamilton 2025-től a Ferrarinál...

Hamilton 2025-től a Ferrarinál fog versenyezni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek képes lesz újra világbajnok lenni a Ferrari színeiben?


Ki lesz az első számú pilóta a csapatban? Leclerc vagy Hamilton?



febr. 2. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom megemészteni...

Eljött az apokalipszis...

febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Pojáca úr!

Leclerc nem lesz Bottas szerű vízhordó.

Csak jár a szája a feledékeny fejéből.

Aszongya tavaly: unalmas így az F1, hogy mindig ugyanaz nyer.

Hogy ő hány évig, hogy nyert azt meg elfelejtette..

Mert hogy ő ugye egy top pilóta..

febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom.

Azt sem, hogy mennyire top pilóta. Az, hogy 8* világbajnok, még nem jelenti azt nálam, hogy szuper tehetséges.

Amikor űrhajó volt alatta és rendre az első sorból indult, háta mögött Bottassal az egy sajátos, kicsit túlozva kényelmes helyzet, elől vagy, ha megközelítenek tudsz még nyomni, és védekezel.

Hányszor látni, hogy utolérnek valakit és ha 2 kör alatt nem tudják megelőzni, lemarad ,mert gumit gyilkol, túlmelegszik, turbulens a levegő, szóval elől sokkal jobb a helyzet.

Most, hogy küzdenie kell a mezőnyben, mintha nem volna kezdve hozzá, talán a képességei se(?), de nagyon halvány.

Persze frusztrált, mit törjem magam egy szar kocsival, mennyivel jobb a 6. hely, mint 7?

Szóval képességeit nem igazán kellett korábban bemutatni, én úgy gondolom halványabb, mint amit gondolnak róla.

És azért az is igaz, hogy sok pályaelhagyást elnéztek neki, olykor jóval többet mint másnak, így érte utol a másikat.

Meg azért voltak figyelt kanyarok, ahol osztottak büntetést, volt ahol nem. Na ebből volt neki sok, és előnyhöz jutott.

febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

40 éves lesz...


Ha a Ferrarinál komolyan gondolnák, hogy a jövő csapatát építik, pont, hogy a felhozó szériákból válogatnának. Jó, ma már egy 40 éves ember jóval fiatalosabb, mint volt 20-30 évvel ezelőtt is akár, de már nem várható tőle, hogy felvegye a versenyt a nála 10-15 évvel fiatalabbakkal. De legalább a marketingértéke okán jó magas lesz a fizetése...

febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak lejáratja magát.
febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, a FOM mennyit fizetett, hogy ezt éppen az Andretti ügy botrányos lezárása után órákkal jelentsék be. :D
febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Andretti ügy kapcsán azt még értem, és el is fogadom, hogy nem fogadta be őket a FOM/Liberty, hisz ha nem látják őket szívesen, akkor tökmindegy milyen ok miatt, de nem látják őket szívesen. De ha ezt tudták (mert tudták) korábban is, akkor minek futtatták a felesleges köröket velük évekig?? Mert az tuti biztos, hogy nem 1 hete derült ki, hogy nem fognak bejutni a rajtrácsra.
febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Hamilton zseni ez kétségtelen.

A ferrari sose volt a szívem csücske.

Azt nagyon adnám,hogy végre ő tudna eredményt hozni nekik. Akkor semmi kétség nem férne afelől,hogy minden idők legtehetségesebb versenyzője volna.

febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!