Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Normális, hogy a görkori...

Normális, hogy a görkori kidörzsöli a bokámat?

Figyelt kérdés
Totál kezdő vagyok, eddig csak rövidebb ideig volt rajtam a korcsolya, de már akkor is éreztem, hogy nyomja a bal bokámat. Ma gurultam 7 km-t, és a végére már kifejezetten fájt, most pedig egy apró vízhólyag van kialakulóban a bal bokámon. A jobb is piros, de az korizás közben nem fájt. Én csinálok valamit rosszul, vagy ez természetes jelenség és fogadjam el? Izomból meghúztam a fűzőtől a pántig mindent, hogy a lehető legkevésbé mozogjon benne a lábfejem, és vastag zoknit vettem fel.
2010. nov. 6. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, dettó, és én nem tudtam ellen még a beragasztáson kívül semmi értelmeset tenni...
2010. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kiskoromban én is így voltam ezzel, úgyhogy egy idő után rájöttem, hogy be kell fásliznom mindkét lábamat ahhoz, hogy egyáltalán ne sértse fel a görkori. Javaslom neked is :)
2010. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kipróbálom a fáslizást!
2010. nov. 7. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!