Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami ojan szer amitől...

Van valami ojan szer amitől nagyobb lessz az erőm néhány orát, legalábbis a teherbirásom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ojan nincs, max. olyan. Próbáld ki a bedurranás fokozókat, pl. NO-Xplode, Superpump 250, Endorush.
2010. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neked inkább a helyesírásodat kéne fejlesztened...
2010. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezt használom: A magyar helyesírás szabályai című könyv. Nagyon hasznos. Jól bedurrantja az agyadat. És amint látod nekem bevált.


Amúgy viccet félre téve. Én a Hot Blood-ot használom. Bekevered 3 dl vízbe és megiszod edzés előtt kb. fél órával. Érezni fogod garantálom. De először csak fél adaggal próbálkozz, mert nem lehet tudni hogy te mennyire bírod.

2010. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem konkretan olyan kellene, ami egyszeri alkalommal, pl egy sport vizsga elott kicsit felturboz.
2010. nov. 11. 16:54
 5/9 anonim válasza:
gumibogyószörp!
2010. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
vagy akad egy természetes anyag is amit a saját drága jó testünk terme:Adrenalin a neve a drgának,kérj meg valakit hogy ijesszen rád nagyon komolya,mondjuk próbáljon meg lelökni egy hídról előtte és garantáltan izombogyó lesz belőled ha órákra nem is de egy rövid időre igen
2010. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Johni10 válasza:
Esetleg a doppingszerektől! Nem akarok rábeszélni senkit, mert eléggé káros anyagok, de attól tuti nagyobb lesz az állóképességed is, meg a teherbírásod is! De mégegyszer mondom eléggé káros, főleg a szívre!!!!!!
2010. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ex,spuri,mefi,koko.
2010. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

08:15


Ez nagyon nagy :D

De tudom ajánlani a különböző MMORPG-kből vett potionokak.

Mint pl.: Gyorsító poti, ha futni kell. Stamina növelővel keverve meg rohadt sokáig is fogod bírni.

Vehetsz még quick potiont is, mondjuk ha íjazni, vagy egyéb más, kézgyorsaságot igénylő feladatot kell végezni. (Igen, ha hokizol akkor lehorzsolod miatta a bőrt, ezért nem ajánlom!)


Tehát hajrá! Sport helyett WoW-ra, Aionra fel!

2010. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!