Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na most hogyan kell? Lécci ez...

Na most hogyan kell? Lécci ez nagyon FONTOS legalábbis nekem. : PSegítség. Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Az van, hogy focizok megjegyzem nem rég óta. Apám láttot egy meccsen amin szerintem is sz*r voltam. Azt mondta, hogy marha lassú vok meg stb. Nem vagyok ügyetlen csak lassú. Hogyan tudnék a zsírból izmot csinálni??? Egy héten 3x 2 órát focizok (tehát egy nap 2 órát)+ még a tesi az is 3 alkalom 45 perc. Azt tudom, hogy kajolásból vissza kell fognom stb.De milyen mozgásokat csinálhatnék, hogy kicsit gyorsabban a zsírból ami a lábamon van izom legyen? A válaszokat köcce.
2010. aug. 26. 18:13
 1/6 clint ***** válasza:

semmit, ha rendszeresen focizol az lemegy róla.

A kaját meg ne vond meg, mert energia nélkül még roszabb teljesítményed lesz.

2010. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idő kérdése... hozzá fogsz szokni ne izgulj de az edzéseken mindent adj bele!
2010. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kerékpározás nagyon segít, én kiskoromban rengeteget kerékpároztam és kőkemény a comb és a vádli izmom pedig azóta semmi komolyat nem csinálok csak pár éve focizok
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
zsámolyra ugrás páros lábbal.
2010. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aquir ***** válasza:

A zsírból nem lesz izom. Tegyél ki magadért az edzésen, hanyagold az esti zabát, és válogasd meg mit eszel.

Egy diétás étrendet könnyű összehozni!

2010. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoty8 válasza:
Én is focizom bár nekem soha nem volt gondom súlyfelesleggel. De az edzést nem szabad elhanyagolni és teljes erőbedobással kell csinálni. Plusz a bicikli tényleg jó meg a lépcsőzés. Föl le futni a lépcsőkön pl. lépcsőházban vagy lelátón. Sztem az sokat erősít.
2010. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!