Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik küzdősport a legjobb...

Melyik küzdősport a legjobb kezdésnek?

Figyelt kérdés
Én a boxra, vagy a birkózásra gondoltam, sztem azok a legegyszerűbbek, s a legideálisabbak kezdőknek.
2010. nov. 14. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Jól látod,ez a két legjobb alapsportág,de azért egyszerűnek egyiket sem nevezném.Szerintem az ökölvívással többre mész.

De ha van időd járhatsz mindkettőre.

2010. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Box,Kick Box(a legtöbb helyen van kezdő csoport is és ott megtanitaak az alapokra)
2010. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem egyszerűek, de egyszerűbbek mondjuk a Jiu-Jitsunál. :D

2010. nov. 14. 18:56
 4/10 anonim válasza:
Én ajánlom neked a Karate-t. Főleg a Shidokan vagy Kyo-Kushinkai-t.
2010. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ugyanaz aki az előző. De egyébként én először fél évet kick boxoltam és utána váltottam Shidokan Karatera.
2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kösz a választ! :)

és a kettő karate között mi a különbség?


am. boxra mentem :D

2010. nov. 18. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
thai box, en azzal kezdtem
2010. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ökölvivás
2010. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
KyoKushin karate és a Shidokan karate. Igazából ugyanaz. A Shidokan karatéba vannak újab Kata-k (formagyakorlatok) és ennyi. Igazából ez olyan sport hogy általába Know Don (fejre nincs ütés csak rugás) de vannak olyan versenyek is.
2011. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

<>előzö vagyok<>.

Egyébként a KyoKushinba és a Shidokanba jellemzők:

3 sportágból ált össze. Thai Box, Judo, és a karate.

A Judot itt földharcnak nevezik. Thai boxot nem használunk külön. Nekem speciál így van: Hétfő: ütések, rugások gyakorlása<> Kedd: Kata-k<> Szerda: küzdő edzés <>Csütörtök Zsákolás, pontkesztyűzés. Péntek<>földharc. Egyébként én mikor elkezdtem járni még csak Hétfő, Szerda,Pénteken jártam mert Kedd, Csütörtök más helyeken van. Csak hogy felkészítselek ha ilyenre mész...az edzők többsége egy olyan 25*5m-es terembe 50-60 kör futtatnak, néha ebből pókjárás, rák, nyusziugrás, békaugrás, törpejárás. 50-60-körnél 3 kör sprint. 70-80 körnél öt. 100 körnél pedig 10 kör sprint. Persze ha nem birnád kiállhatnál.

2011. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!