Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősport lenne...

Milyen küzdősport lenne számomra a legjobb?

Figyelt kérdés
14 éves leszek és szeretnék valami sportra járni és azért választottam a küzdősportokat mert nem csapatjáték, hanem egyedül csinálnám és a lelki állapotom helyreállításában is nagyon sokat segítene, de idáig sajnos még nem sportoltam effélét, mi lenne számomra a legjobb?
2011. ápr. 21. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel kb semmit nem írtál magadról, testfelépítésedről, személyiségedről, vagy hogy hol laksz ezért erre a kérdésre nem lehet normálisan válaszolni.

Maximum annyit, hogy amelyikkel a legjobban érzed magad.

2011. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha verekedni akarsz megtanulni, akkor először a boxot ajánlom. Itt megtanulod, hogyan kell rendesen ütni. 1-2 év box után pedig elmehetsz más küzdősportot űzni.(én a kempot ajánlom). Az ilyen keleti hókuszpókuszokat nem ajánlom, semmi hasznukat nem veszed.
2011. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hello!

Szerintem válaszd a Judo-t!

Nem kell tartanod tőle, hogy nagy bajod esik pl.: állkapocstörés vagy egyéb ami a boxban megtörténhet,

mégis kemény sport. Megtanulod fegyelmezni magad, és nagyon sok jó tulajdonságot is mellé!

Szóval Judozz!

2011. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ökölvívással kezd,ahogy írták 2-3 évig,aztán válthatsz,de ez az alap a bunyóban.
2011. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szabadfogású bírkózás.
2011. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :) Nagyon szeretnék megpróbálkozni a boxal, szerintetek segítene a lelki és fizikai állapotomban?
2011. ápr. 22. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

A fene sem tudja,hogy segítene e.

Lejött hozzánk egy srác egész jól nyomta,ezért bunyó közben egy fokozattal feljebb kapcsolt.Engem is meglepett,el is talált.

Aztán egy másik,tapasztaltabb sráccal is kipróbálta új bátorságát és egy olyat kapott,hogy lement tőle.

Ezért nem jött többet.

Edzésen a bunyó nem személyes ügy,hanem edzés.A mimóza megsértődött ki tudja miért.

Ennyi erővel én is megsértődhetnék,hogy a 75 kilós edzőm-én meg 85-88 között szoktam lenni-,időnként monoklisra veri a fejem,de én is beverek neki néhányat a végén meg mosolyogva összepacsizunk és ennyi.

Szóval ne legyél mimóza,mindent meg lehet szokni és tanulni belőle.

2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!