Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek jó a hayashi-ha...

Szerintetek jó a hayashi-ha shito ryu mert 6évig jártam sima shito-ryu-ra de abba hagytam s ujra kezdtem de most kiprobálnám a hayashi-ha shito ryut mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, mire akarod használni. Nagyon látványosak a különböző "katák", de mint önvédelem, nem sokat ér. Nem is olyan régen egy feketeöves karatemestert betámadott három kátrányos helyzetű, hogy "de fasza telefonod van,tesókám, ilyen nekem is kéne". Hiába vetette be minden karate-tudását, úgy megrakták mint a máglyát...kb. ennyit ér a shito-ryu...
2010. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez lényeges szempont,hogy mire szeretnéd használni.Harcos akarsz lenni,vagy csak jól érzed magad edzésen és élvezed a sport szépségét.

6 év után simán elkezdhetnéd a kempo karatét vagy a kudo-t.

2010. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
(köszönöm a válaszokat9 skkor szerintetek tul sok mindent nem ér. Akkor mondjuk vmi kombináció? pl aikido és kempo vagy iesmi féle küzdősportok érdekelnének mit ajánlottok?
2010. nov. 27. 10:43
 4/5 A kérdező kommentje:
mert mondjuk itt Miskóóóc citybe elég sok az ilyesmi féle büncselekmény a ...ányok miatt mert elég sok van itt
2010. nov. 27. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
és ezért inkább önvédelemre fogok akk járni
2010. nov. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!