Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hayashi-Ha Shito-Ryu-ban van...

Hayashi-Ha Shito-Ryu-ban van földharc?

Figyelt kérdés

Olyan karatét keresek ahol van fejre ütés küzdelmeknél és van benne földharc is, most kifejezetten az érdekelne hogy Shito-Ryuban van-e földharc?


Válaszotokat előre is köszönöm! :-)


2011. máj. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal csak a Kudo rendelkezik ezekkel a kritériumokkal a karaték közül.

Vagy a kempó v kenpó.

Nézz meg pár vidit a kudo-ról,az eléggé zorall.Főleg az orosz verzió és bajnokságok.

2011. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kudo, Kempo, Ju Jitsu. Ezek azok a harcművészetek/küzdősportok, amikben egyszerre van ütés-rúgás, dobás-feszítés és földharc anyag is.
2011. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam, Földrevitelre és feszítésekre gondoltam.
2011. máj. 12. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor Ju Jitsu kéne neked

Olyan karate stílus ami (tudtommal) tartalmaz ilyeneket, az a Goju Ryu és a Wado Ryu

2011. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kyokushinban is van földrevitel és feszítés is.
2011. máj. 12. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
De az egy tényleges ju jitsu anyaghoz képest lényegesen le van butítva, és mivel nem kimondottan arra fókuszáltok, így a technikákat hibásan, és pontatlanul tanulod meg, amit nem nagyon fogsz hasznosítani. De ez fordítva is így van, én pl soha nem fogok tudni olyan erőset ütni, mint egy kyos vagy bármilyen más karatés. Viszont ha a földre került, onnantól már az enyém, széttépem :P
2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Shito ryu-ban vannak gáncsok és dobások.
2014. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!