Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem a boksz a legszimpatikusabb sport.Nagyon szeretném, de sajnos a szüleim nem engedik hogy bokszoljak...azt mondják válasszak valami értelmesebb sportot.De mit?
2010. nov. 29. 13:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Először is: fiú vagy, vagy lány?
2010. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány:)
2010. nov. 29. 13:35
 3/11 anonim válasza:
Nem tudom mennyire számít sportnak, de én a kangoo-t ajánlom. De ha ennyire vonzódsz a bokszhoz, akkor a kit-boksz aerobic-ot tudnám még ajánlani, az direkt lányoknak van és nem olyan "durva" mint a rendes boksz, szóval ez egy kicsit megnyugvás lenne a szüleidnek.:)
2010. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Megértem szüleidet, a box cigány sport.

Ha hajlékony vagy akkor kipróbálhatod a Capoeirát, élvezetes, látványos, és nem is vernek péppé.

2010. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Mi az, hogy a boksz cigány sport?!! És a Capoeira miért annyira jó? És mi az, hogy a capoeirától nem vernek péppé? A capoeira az az a harcművészet aminek a harci hatékonysága nagyon gyenge. (Max. akkor jó bunyóra ha 20 éve komolyan csinálod és egy brazil nagy mestertől tanulsz.)

A boksz az egy nagyon kemény sport. Egyesek akkora hülyeséget tudnak mondani, látszik, hogy semmit sem tudtok a küzdősportokról.

2010. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző

Nem szeretnék itt vita témát nyitni, de ha már ennyire bele akarsz kötni a commentembe.


Minden második cigány boxol.-ebből ugye jön hogy cigány sport


a Capoeira miért annyira jó? Már egyszer leírtam de a kedvedért leírom még egyszer: élvezetes, látványos, és nem is vernek péppé.


"És mi az, hogy a capoeirától nem vernek péppé?"-Én ilyet nem írtam, max te értetted félre. (értsd az edzéseken nem vernek péppé mint pl egy box edzésen.)


"harci hatékonysága nagyon gyenge."állítottam ennek az ellenkezőjét? illetve a kérdező kitért erre?


"A boksz az egy nagyon kemény sport."-ezt szintén nem cáfolta senki...


Az utolsó mondatra pedig no comment. Mindenbe bele lehet kötni, csak hogy ez az oldal nem arról szól...


Köszönöm ha vetted a fáradtságot és elolvastad.

2010. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Az előtted levő vagyok aki "beléd kötött". Teljesen hülyeség amit mondasz én sok embert ismerek, sok helyről, a cigányoknál nem éppen divat ez a sport. Érdekes én sehol sem tudok olyan helyet, ahol cigányok edzenek. Szerintem, ez kamu. A boksz nem cigány sport!
2010. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én két helyre is jártam boxolni, mindkét helyen voltak cigányok, szépszámmal.
2010. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a kátrányos helyzetűek nagy előszeretettel boxolnak, mert attól lesz kemény tökű raj csávó az illető, ha boxol (természetesen nem veszik komolyan az edzést).
2010. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha szereted az állatokat nagyon ajánlom a lovaglást :D (tudom, h ezzel semmit sem érsz, mert boxolni szeretnél, de azért leírom, hátha =D amúgy, ha nem is rendszeres sportnak, de a lovaglás nagyon jót tesz, és kellemes, főleg a kilovaglááás.... najó befejeztem..) :D loool
2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!