Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni egy keveset,...

Szeretnék fogyni egy keveset, de nem tudom, hogy milyen edzést vagy sportot válasszak! Kérhetnék néhány javaslatot?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 67kg 20 éves lány, körülbelül 7-8 kg szeretnék lefogyni de úgy, hogy tartós is legyen, ebben szeretném a segítségeteket kérni! :) köszönöm
2011. szept. 23. 15:35
 1/2 dirtboy ***** válasza:

fogyókúrás diéta és mellé mozgás /futás,biciklizés stb./

heti 0.5-1kiló fogyás az ideális.

az hogy utána ez tartós lesz e vagy sem az már a későbbi kajálásodon múlik.

2011. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is majdnem ebben a cipőben járok.

169 cm 61 kg, de nagyon látszik a hasamon, ezért szeretnék 55 lenni. Azt mondták a felülés nem jó megoldás mert attól csak erősödik a has és a zsírréteg nem tűnik el. Futást választottam, ma kezdem el. 30 perc futás 600 kcal éget el, remélem ezzel sikerül. Jah és mellette oda kell figyelni az evésre (utálom a diéta szót:D ), rízs, pároltzöldségek, saláták jók köretnek és mellé csirkemell vagy tengeri halak (natur halfilé pl). Ezeket fogyaszthatod pl ebédre de csak mértékkel, normál adagokat. Ha éhes vagy de persze ne nassolj, akkor jön szóba a gyümölcs. Rostban gazdagot szoktak ajánlani pl lma, narancs. 2-2 belőlük, v kevesebb és már nem is vagy éhes. A mértékletesség és az odafigyelés a kulcs. És egy kis mozgás. Na meg a kitartás.... :) Hajrá neked!

2011. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!