Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? Valami extrémet esetleg?

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy legyőzöm a félelmeimet, és ezáltal sikerül valamilyen sportban jól teljesíteni. Korábban egy tornász csapattal gyakoroltam szaltózni, cigánykerekezni, kézenjárni... csupa izgalmas és érdekes dolgot, de az sajnos megszűnt. (viszont a félelmeim még nem szűntek meg)

Gondolkoztam esetleg valamilyen kaszkadőr sulin, bár nem mint munka, mint inkább sport szeretnék rátekinteni. Azt hiszem, egy kis adrenalin is jól esne:D

elég tanácstalan vagyok, de valami izgalmasat, vagy újat szívesen kipróbálnék 20/L

köszönöm a válaszokat


2010. dec. 2. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
capoeira
2010. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy kedvenceim:

falmászás, sziklamászás, jégmászás, wakeboard, snowboard, crossmotor

:)

2010. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nostro the overlord ***** válasza:
77%
Szerintem ennél extrémebb nincs: pucéran futás egy melegfelvonuláson ;)
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Ijj bakker nem láttam, hogy lány vagy... akkor csak a sima pucéran futás az utcán az is elég extrém :)
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Benga ***** válasza:
100%
Elmész bázisugrásra, vagy bungee jumpingolni, én nem csinálnék olyat, csak ha nagyon muszáj lenne, de szerintem biztos termel adrenalint.
2010. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a parkour-ön én is gondolkoztam, bár (na, már megint a félelmeim:D), félek, hogy kilógnék a sorból az ügyetlenségem miatt... meg nem tudom, hogy létezik e szervezett csoport erre, sokan csak így haveri társasággal csinálják.

bungee jumping meg ejtőernyő kilőve, attól betojnék:D

2010. dec. 2. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Autó-Motor sportok.A legelérhetőbb a motocross,rally és szlalom.Ezeket amatőr szinten is tudod űzni.Nem olyan húzósak árban.Adrenalinban nincs hiány. :)

Ha gondolod akkor privátban tudok pontos összeget mondani egy éves költségvetésemről.Kicsit sok lenne ide,ezért nem is részletezem.Csak ha érdekel. :)

2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DickAssman válasza:
100%
Motocross;)
2010. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

figyu én is nemrég kezdtem el gyakorolni a szaltókat ,szinte minden ugrás előtt félek MÉG.... de abban bízom hogy majd egyszer elmúlik a félelmem


sokkal nagyobb bennem a motiváció mint a félelem:)

2010. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!