Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav Maga vagy MMA?

Krav Maga vagy MMA?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
én krav párti vagyok,egy ideig csináltam,hát az első edzés után 1 hétig sajgott mindenem,de nagyon jó,kifejezetten utcai harcra való,mma-t még sose csináltam.sztem próbáld melyik tetszik vagy passzol jobban hozzád és azt csináld
2010. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 power95 ***** válasza:
Szerintem menj Krav Magázni, ha azt megtanulod mindenféle szituációból kitudod húzni magad még ha hárman támadnak rád akkor is,de ehhez profi tudás kell.Az előző előtti hozzászólónak üzenem, hogy ha pisztolyt fognak rád pl. akkor nem hiszem, hogy nagyon eltudnál futni... Krav magán meg megtanítják azt is hogy vedd ki a kezéből ha rád fogják.Ráadásul, ha a mutató úja a ravaszon van akkor még el is töröd neki,miután kicsavartad 1-2 ütés pisztollyal az arcára és nem marad fog a szájába ráadásul még össze is esik a csávó.Sok hasznos dolog van benne aminek később még nagy hasznát fogod venni, pl. : földharc,fojtások,lefogások stb...
2010. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
6%
Hát barátom azért megnézném mikor egy desert eagle-t fogok rád hogy reagálnád le... sztem nem hősködnél a KM. tudásoddal!
2010. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem egy sima pillangókés ellen sem ér semmit, a krav maga. Edzéseken gumikéssel, lassú mozdulatokkal gyakorolják.
2010. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
előző előtti előtti hozzászólónak üzenem, hogy ha pisztolyt fognak rám akkor tényleg nem próbálnék meg elfutni hanem átadnám amit kértek és sűrűn imádkoznék magamban h ne lőjön. és azért már bocsi de azt se hiszem el h te ha nekiállsz hősködni akkor élve megúsznád. mert lehet h edzésen a pisztolyos csávót eléred egy ugrással de az utcán nem fogod..
2010. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

19:19 es!

Lenne egy kérdésem Hozzád.

"krav-ban meg iszonyat nagy a szórás az edzésekben,edzőkben."

Ezt hogy érted?

2010. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utcára szerintem a krav maga a legjobb.Ez egy kifejezetten önvédelmi küzdősport.És az meg hülyeség,hogy késes támadás ellen nem ér semmit.Ha rendszeresen gyakorlod,előbb-utóbb tudod alkalmazni az életben is,és akár egy késes,vagy egy balf*sz pisztolyos támadót is le tudsz szerelni.
2010. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Előttem szóló válaszolónak üzenem.

Hát barátom téged igen csak beetettek ezzel a késhárításos témával kapcsolatban, egy utcai bűnözésből, fosztogatásból élő késes támadó ellen a krav maga mestered is cseszheti a tudását. Maximum ha valami nagy Spetznaz kiképzőtiszt (aki persze ki van képezve késharcra is) akkor elhiszem, DE egy sima krav maga oktatót lazán leböknek utcán, akárki leszúrja aki kicsit aljasabban támad. A krav maga egy nagy DIVAT harcművészet, semmivel sem ér többet utcán egy judo-nál.

Fegyvertelen támadó ellen tökéletes a krav maga, de egy késes ellen sz@rt sem ér.

2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Uccsó:

Én odaírtam azt a pici szót,hogy "AKÁR"...tehát ha adottak azok a tényezők,amelyek egy magas képzettségi szint eléréséhez szükségesek...tehát egy képzetlen edzővel(mert biztos van ilyen is)+egy rossz hozzáállással tényeg nem fog menni.De ha tényleg akarod,meg van 1 jó edződ,igenis el tudsz addig jutni,hogy meg tudd védeni magad

na peace:)

2010. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
Kamu sport ez a sz@r nem ám megmagyarázzátok hogy fegyveres támadót egy Jackie Chan mozdulattal földre viszitek és lefegyverezitek :D És azt sem hiszem el hogy egy boxal foglalkozó emberrel szemben is lenne egyáltalán esélye....
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!