Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki szokott nézni Monster...

Valaki szokott nézni Monster Jam-et?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kérem írja meg, hogy milyen gyakran és, hogy melyik a kedvenc "szörnyetege" ;) Nekem a Grave Digger!!!
2010. dec. 26. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most az elmúlt napokban láttam először a TV6-on és tetszett lehet hogy még fogom tovább nézni, és hát egyellőre még nyilván nincs kedvencem de talán az tetszett a legjobban amelyik olyan volt mint egy kutya és lógtak róla nagy fülek meg asszem farka is volt, a nevét nem tudom:)
2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Monster Mutt-ra gondolsz vagy a Monster Mutt Dalmatian-ra? Mind2 sztem is iszonyat jó, de nálam a Grave Digger mindent visz meg a Max-D :)
2010. dec. 30. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja Mosnter Mutt lesz, nem semmi amit művelt és az a kocsi nagyon fasza, különben már nem tom melyik volt de legutóbbiban az egyik kocsi kb duplát szaltózott félig a levegőben félig a földön csak sajnos utána úgyis maradt, na de az ilyen bevállalósabb mutatványokat kicsit hiányoltam a többiektől, most az egy dolog hogy igen a karosszériának ezzel annyi lenne de milyen rohadt jól nézne ki már:D
2010. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Youtubon csak írd be, hogy Moster Jam aztán egy rakat videót dob ki. :)
2010. dec. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!