Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szedhetnék edzés után és...

Szedhetnék edzés után és lefekvés előtt fehérjét? Mert most csak edzés után szoktam szedni, de úgy gondoltam hogy jó lenne lefekvés előtt is. Kb.4 hónapig tudnám így szedni utána meg csak egy adagokat. Most 70 kg vagyok 175 cm magas.

Figyelt kérdés
Mennyi lenne a visszaesés ha már csak egy adagot szednék és nem kettőt?
2011. jan. 11. 21:08
 1/3 Osynho ***** válasza:

Inkább reggel egyél fehérjét, mivel gyors felszívódású (persze, ha tejsavó proteinről beszélünk). Estére jobb a sovány túró :)

Nem értem a kérdésedet, hogyhogy mennyi lenne a visszaesés, ha csak egy adagot szednél Ez fehérje, tehát kaja! Mennyi a visszaesés, ha csak 1 csirkecombot eszel 2 helyett? :D

2011. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt mehetne ProLong, Felkelés után, edzés után izolátum.


4 hónap alatt pedig lazán ki lehet gazdálkodni :D

2011. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bruce Niko válasza:
Lefekvés előtt jó ha veszel be fehérjét,mert nem azért nőlnek az izmaid mer tornázol,hanem azért mert tornázol és utána pihensz.És alváskor regenerálódnak legjobban az izmaid,és jobban is nőlnek,aki egészségesen tornázik,annak fontos naponta minimum 8 órát aludnia.Én is szedek fehérjét,edzés után meg lefekvés előtt.aztán vettem még taurint is,hogy többet bírjak és patikába vettem pangamint,hogy meghozza az étvágyam és többet eszek,főleg fehérje és szénhidrátgazdag ételeket.és kevés zsíros ételt.
2011. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!