Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mien küzdősportot ajánlotok?

Mien küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
14F vagyok és nem egy magas alkat de szeretném magam megvédeni a nagyobbak ellen. Nem hátrány ha erősödök is közben :)
2011. jan. 12. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Thai box, MMA(vegyesharc) ez a kettő rendkívül hatékony !
2011. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ökölvívást.Olyan fürge leszel,hogy senki nem tud majd megütni,te viszont erősen én pontosan beversz nekik.
2011. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ökölvivással az lenne a baj hogy saját tapasztalat hogy gagyiság... én 0 harctudománnyal elvertem egy nagy boxost.. aki versenyeket nyer meg ilyesmi :D a box valóéletben nem sokat segit.. a gyerek 2éve boxol és nem egy nagydarab szal .... és mégsem fürge :D
2011. jan. 12. 19:54
 4/12 A kérdező kommentje:

kedves első !!!!

Az mma oktatás 17éves kortól van :P

2011. jan. 12. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
A Thai box szerintem is nagyon jó. Valami ilyesmit válasz, a legjobb ha kevered a műfajokat. Bármit is választasz, szerez be egy boxzsákot, amin tudsz otthon gyakorolni, sokat segít!
2011. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És hol találok olcsón jó minőségű boxzsákot?
2011. jan. 12. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem egy olcsó mulatság a boxzsák, de egyszer kell megvenni.


A vaterán lehet venni újonnan 10 ezer forintért 140 cm magas töltetlen zsákot, amit fűrészporral fel lehet tölteni.

Ezt már lehet ütni, rúgni.


[link]


Néz szét a netten, de ettől csak drágábban találsz

2011. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

krav maga. Azt direkt úgy fejlesztették ki, hogy kicsi gyenge emberek is használni tudják.


nem mellesleg régebben volt krav a tiniknek, direkt iskolai zaklatásokra, ilyesmikre kihegyezve.

2011. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MMA-nak jó nagy a hypeja, kár, hogy az 50%-a földharc ami totál használhatatlan bármilyen éles szituációban a ringen kívül... A másik 50%-a meg box / kickbox keverék.
2011. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !!!! Hasznosak voltak!!

Bővíteném a krédést :P Nyíregyházán mien elérhető küzdősportvan? (ökölviváson kívül)

2011. jan. 13. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!