Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Akiben sok az elfojtott...

Akiben sok az elfojtott agresszió, amit ki kéne élni, annak milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked tetszik.De tudd,hogy az agresszió egy harcban bukáshoz vezet.Ésszel kell harcolni nem erővel.Küzdősport nincs legjobb.Mindegyik jó valamibe.Az ember a fontos,aki használja.
2011. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
én pszihológust! de most nem b@nkóságból mondom hanem komolyan!
2011. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen küzdősport, ha biztos vagy magadban, akkor az intenzívebbek. Az a lényeg, hogy elfáradj, és növeld a fittséged, meglátod nem lesz kedved idegeskedni hulla fáradtan.
2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy küzdősport nem megoldás rá. :) Én eléggé nyugodt természetű ember vagyok, hülyének is néznek a barátaim,hogy hogy lehetek ilyen betegesen nyugodt :D A megoldás: industrial metal :) Olyan, mint a heavy metal, csak épp értelmes a szövege és nincs benne sikítozás és üvöltözés.

Számomra ez minden agresszió levezetésének a kulcsa. És a meditáció :)

2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az agresszió kiélésére nemcsak a küzdősportok jók, hanem szinte bármilyen sporttevékenység, ami kellemesen kifáraszt.
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

akkor a (küzdő)sportok mellé bármilyen tanácsot szívesen veszek


köszi

2011. márc. 1. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Testépítés:D
2011. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb:


Boxzsák.


A harcművészetek és a legtöbb küzdősport azért (sem) a legjobb agresszió levezetésére, mert ilyen edzéseken elvárás (a saját ÉS a TÖBBIEK biztonsága érdekében!!!!) a normális, hideg fejű, kontrollált viselkedés. Üsd a zsákot annak nem fáj.

2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a küzdősport nem alkalmas arra, hogy az elfojtott agressziót kiéld.
2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
44%
Verd széjjel a párnát, vagy akármit, aminek nem árt...én pl. a kifogyott írószereimet szoktam darabokra törni, nekem bevált
2011. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!