Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tényleg 2-3 hónap alatt is...

Tényleg 2-3 hónap alatt is lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés
Egyik haverom 3 hónapja mondtam hogy nézzem meg a hasát majd 3 hónap múlva... megmutatta és kockás neki főleg a felső kockái komolyabbak pedig még háj is volt rajta neki elég sok sőt úszógumija is volt most meg nyoma sincs mintha leégette volna az egészet. Azt mondta napi 200 hasprés a titka neki és sok fehérje és vitaminban gazdag gyümölcsök... van rendes étrendje sokkal izmosabb mint volt... csak engem hülyít vagy tényleg lehet ilyen hamar ennyi haspréssel ilyen hasa valakinek?
2011. jan. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem meg lehet oldani. nekem is ez a tervem most. ha jól tudom a hasat a legkönnyebb kikockásítani. bár mondjuk ugye ember függő.
2011. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont úgy hallottam hogy az a legnehezebb( persze nem akkkor ha kis 20 kg-s gizda gyerek vagy..) mert erősíteni is kell és a zsírt eltüntetni róla...
2011. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haspréssel nem izmosodott meg mindenhol.


De bizony a kockahas titka, h ne fedje zsír. Emellett ő folytatott egy szálkásító étrendet, és látod, bejött neki.

2011. jan. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nyeszlett vagy nem valószínű. Ha "csak" zsíros a hasad akkor simán megoldható 3 hónap alatt jó étrenddel és kitartó, rendszeres edzéssel.
2011. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!