Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás has 1 hónap alatt?

Kockás has 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,elég szálkás és ha megcsinálok 40 felülést a felső 2 hasizmom látszódik már.

Szerintetek lehetséges 1 hónap alatt annyit edzeni,hogy az alatta lévő 2 is kirajzolódjon?

(Fogadtunk a barátommal,hogy kinek lesz kockás hasa mire megyünk nyaralni:)

Linkeljetek légyszi olyan gyakorlatokat amik jók az alsó hasizomra is,vagy ami mindent formál(a hasfalon)és nektek bevált!Ja és talán egy picit még fogynom kellene,mert így nem fog látszódni,de félek,hogy a fenekemből is lemegy.Ugye ez elkerülhetetlen?

Köszönöm!!!


2011. júl. 27. 13:32
 1/5 anonim válasza:
65%
hát én naponta 250-300 hasizmot csinálok meg legallább, de nekem van még egy kis zsír(am fiú vok:D), de egy hónap alatt nehéz lesz kockás hasat csinálni, esetleg vannak olyan övek vagy párnák amiktől lehet kocka has, vagyis ami ledolgozza a zsir a hasról :D
2011. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nee nee lánynak nemszép a kockahas legyen feszes de ce kocka :D bár az a 2 hasizom még maradhat
2011. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De 10.000ft-ba fogadtunk és most jól jönnne...nameg nem akarok veszíteni,mert akkor én fizetek:)

Egyébként az ilyen teleshopos övekbe,párnákba nem hiszek,én az edzést tartom hatásosnak.

Én napi 200-at szoktam,50-es adagokba osztva.

Szerintem kerek fenék és picit izmos has az még nem gáz.

Persze nem akarok gladiátorhasat.

2011. júl. 27. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A segg nem megy le,csak formásodik.Max csak a felesleg megy le róla. ((:
2011. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de így pont jó,nekem kell a felesleg is rá.Köszönöm a választ!:)
2011. júl. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!