Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi kell ahhoz, hogy ipari...

Mi kell ahhoz, hogy ipari alpinista legyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát ezt nem tudom túlragozni: tanfolyam majd vizsga.


A Mountex áruház szokott időnként szervezni, de ott az internet, ott biztosan találsz tanfolyamokat.

2011. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
kötél, heveder, ilyesmi.
2011. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A neten kerestem volna, de fogalmam sincs, hogy hol.Az alapok megvannak, mert sok évig másztam falat és sziklát is.Ha linkelnétek egy erre vonatkozó oldalt, megköszönöm.

2011. jan. 28. 18:17
 4/4 anonim válasza:
Persze tanfolyam, vizsga is mindenképpen ami megvan 5 nap alatt 60.000 forintért, aztán szerintem vegyél felszerelést. Ha szerencséd van, találsz olyan vállalkozót aki ad felszerelést, de én nem bíznám az életem más eszközeire. 200.000 forintból megoldottam. Bár az első nekifutásra 490.00 Ft. jött ki, de nem volt rá fedezet és lejjebb kellett vennem az igényből. Az igényből, de nem a minőségből. Ha szeretnél ezzel foglalkozni, akkor elküldöm e-mailba egy listát. Sok sikert!
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!