Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért fejlödök nehezen?

Miért fejlödök nehezen?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagy jumbot december vége fele (akkor voltam 61kg) január elsö két hetében nöttem szépen és 64 kg lettem utána ,de azota nem nöttem semmit .Mi lehet a baj az étkezés betartom rendesen ,talán jumboban levö kreatin hozzá szokott a szervezetemhez?
2011. febr. 10. 16:25
 1/6 bix ***** válasza:
írd le légyszives őszintén hogy mi a napi kajád. sokat segíteniél...
2011. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggel 110g jumbo

Utána suliba elviszek 100g csirke mellet 200g rizssel és eszek még hozzá 100g barna kenyeret

edzés után 110g jumbo

2 óra mulva szintén 100g csirke mell 200 g rizssel

lefekvés elött 1 órával rántotta(5-6db)

2011. febr. 10. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Undorító ez a koszt, de mivel mindenki ezt ajánlja ezért ez a legcélratörőbb elérhető áron... Viszont szerintem akkor is moslék, mert én kb. már a 3. napon nem bírom ugyan azt enni... Nem hogy hetekig, hónapokig...

Amúgy pedig a tömegelés nem csak úgy megy, hogy elkezdesz egy szénhidrátos tömegnövelést meg betartasz egy ilyen diétát és akkor szépen felmászik rád x kiló... Ez butaság. Komolyan kell mellé edzeni és még úgy sem fog rohamosan megindulni a kiló... Én például fél évente hízom 4 kg-ot már 3 éve... Így vagyok most 80 kilo... Amikor elkezdtem ezeket a tömegnövelőket meg a testépítést is 55 kilo voltam.. Súroltam az anorexiát..

Kipróbáltam már azt, hogy 3 óránként eszem.. Azt is, hogy csak 3* de azt rendszeresen és rohadt nagy adagot aztán rádobtam egy turmixot, de egyik sem indította meg a súlyomat rohamosan felfele... Szóval ez nem olyan dolog amit lehet sürgettetni! Akinek alkatilag nem olyan a teste, hogy pikk pakk raktároz és jönnek rá a kilók az nem fog rohamosan hízni... Még akkor sem, ha egész nap ülő munkát végez és alig mozog valamit...

És nálam is hirtelen ugrik fel 3-4 kilót aztán megint 5-6 hónapig SEMMI! Pedig egyfolytában ugyan azok a "körülmények"...

2011. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért, te milyen kosztot ajánlanál?
2011. febr. 12. 15:35
 5/6 bix ***** válasza:
a súlyodhoz hogyha ezt minden nap viszed akkor fejlődnöd kéne... vagy az edzésintenzitás nem az igaz (túl sok pihenőt tartasz), vagy túl hosszú az edzés 1.5 óra köré kéne behúzni, 1-1.5 perces pihenőkkel a sorozatok között, figyelj a szabályos gyakorlatvégzésre is.
2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából én nálam is úgy van mint a 2.válaszlonál ,én is eléggé kiszámíthatatlanul fejlödök.
2011. febr. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!