Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék megtanulni egysoros...

Szeretnék megtanulni egysoros görkorizni. Van budapesten valahol ilyen tanfolyam, felnőttek részére?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 12:52
 1/5 anonim válasza:

Én is szinte teljesen ugyanezt a kérdést írtam be, de látom neked sem válaszolt senki...

Én 3. ker-ben a görzenált gondoltam, az tavasztól őszig van nyitva, de úgy láttam, hogy ott már a profik figuráznak inkább. Na meg persze oda belépő is van.

De én is nagyon nagyon szeretnék megtanulni görkorcsolyázni!!!

Te hány éves vagy? Merre laksz? Próbálkozhatnánk együtt... :)

2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) Először vedd fel a lakásban,állj meg egy helyben,juss el a pontból b-be,utána mehetsz az utcára. Vannak oktatóvideók a neten,inline skate for beginner,first inline skating,how to inline skating keresőszavakkal próbálkozz.
2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 JennyR válasza:

Sikerült már görkori oktatót találnod?

Én most keresek csoportos oktatáshoz társakat!

Találtam jó oktatót, de a magánórák elég húzósak árban, csoportosan barátibb! Ha érdekel valakit, akár priviben is írhat, ide is! :)

2011. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hol lenne az oktatás? És a húzós ár mit jelent nagyságrendileg?
2011. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JennyR válasza:

Budapesten, előre egyeztetett helyen. Boráros tér - Nemzeti Szinház, vagy A38-as hajónál a Műegyetem rakpartnál, stb. Egyéni oktatás 3 ezer, csoportos, létszámtól függően 1000-1500 / óra. (3-5 fő)

Kb. hárman már vagyunk, még 1-2 fő jöhet. Mindegy, hogy kezdő, vagy pl. csak megállni, fékezni, megfordulni szeretne megtanulni.

2011. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!