Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aki tudja a spárgát az bemeleg...

Aki tudja a spárgát az bemelegítés nélkül 1 lábdobással le tud menni spárgába?

Figyelt kérdés

nem fáj az illetonek és sérulés sem kelettkezik a rúgásoknál és spárgáknál?


Karate edzom van úgy hogy bemelegítés nélkul le csusszan lábdobással spárgába.


2011. márc. 14. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddződ gondolom már évek óta nyújt,persze úgy nem gáz ha egyből lemegy spárgába,de én mindenképpen nyújtanék előtte.Elég komoly sérülések lehetnek belőle.
2011. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen irányzatot tanulsz egyébként?:D

Kyokushyn,Shotokan,Shito Ryu?:D

2011. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kyokushin karate és épp elobb fejeztem be a nyújtást tobb mint 1 órát nyújtottam most meg nem érzem a lábaim,de mindenáron elérem hogy tudjam a spárgát még ha 16 éves is vagyok nekem ez a célom és képes vagyok akár egész nap is nyújtani!!!!!
2011. márc. 15. 00:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenáron el fogom érni franciából 8-10 cm hiányzik még hogy megtudjam csinálni angol spárgából pedig 20 cm még sokat kell de kitartok és holnap reggel is csinálom akár 1 órát.(persze elotte bemelegítés,a sérulések elkerulése miatt)
2011. márc. 15. 00:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert hozzá!:-)
2011. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mostanában Thomas Kurz nyújtásaival próbálok angol spárgába menni.

Nemtudom hogy ez mennyire jó de azt mondják ez a legjobb.

Elvégre 50 évesen bemelegítés nélkul lemegy spárgába!

elkezdem most ezt mindennap csinálni francia spárgát már csak egyszer a héten fogom megcsinálni.


Esetleg nyújtás tanácsokat tudtok adni vagy valamit?

2011. márc. 18. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
én nekem úgy sikerült megcsinálom az angolt és afranciát hogy nem nyújtottam hanem mindig próbáltam lejjebb menni!! ennyi az egész mindig lejjebb!! nem hiszem h kéne oda nyújtani! mindig menj lejjebb! pl: reggel felkelsz megpróbálod az angol spárgát most mondok egy számot ..20 cm kell hozzá h megcsinálod akkor menj lejjebb 1-2 cm-et aztán álj fel lazíts rázd meg a lábaidat stb. és után megint menj lejjebb mert akkor már nem fáj annyira! nem tom érted-e mire gondolok
2011. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: amúgy én is kyokushinozok!
2011. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rugózzak is közbe vagy nem?

és amúgy a spárga segített neked jobban mennek a rúgások,..?

2011. márc. 21. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:

nem kell rugózni!

perszeh megkönnyíti az elrugaszkodást a talajtól a célzást is mert közben mikor jodan magasságba emeled a lábad nem húzódsz nem fáj jobban tudsz koncentrálni az erőre pontosságra és gyorsaságra!!

2011. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!