Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kevés bemelegítés miatt lehet...

Kevés bemelegítés miatt lehet olyan, hogy nem az izom, hanem a csontom fáj?

Figyelt kérdés

Na nem olyan iszonyatos fájdalmat kell elképzelni, meg lehet nem a csont volt a bokámban, de elég kellemetlen volt. Hosszú idő után kimentem ma futni újra, mindig betonon/aszfalton jártam, a környéken nincs se salak se füves pálya ahol lehetne, illetve füves van, de ott kb 2m után kibicsaklana a lábam az meg talán annyira nem éri meg :D

Elég rosszul bírtam, igaz régen is voltam már, azóta szedtem is fel, keveset is melegítettem, bár régen egyáltalán nem szoktam, meg meleg is volt, de nem megizzadtam, hanem a lábam nem bírta. Sportcipőm van, nem kifejezett futócipő, de mindig ebben szoktam, és rendben is van tartva. Igazából nem tudom mi lehetett de elég rossz volt így érezni magam, hogy már futni se tudok :\

16/F


2011. júl. 14. 23:49
 1/2 A kérdező kommentje:
hülyén lett fogalmazva a kérdésem, későn írtam már :D nem biztos, hogy a csontom fájt, csak úgy éreztem mintha az fájna. logikus hogy az izmokat melegítjük :D
2011. júl. 16. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:

bezony.. nem a csontod fáj. ha szétrúgtál egy gerendát akkor a csonthártyád fájhatna, de ilyesmit nem említettél.


hagyj időt a testednek, hogy hozzászokjon. amúgy meg vannak jó kis krémek, ha csak egy minimálisat segít regenerálódásban egy mentolos krém, akkor azt az 1000-2000 forintot megéri egy fél éves adag (tégely). gondolok én itt egy "ló balzsam" nevűre.

2011. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!