Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek, hogyan tudnék...

Szerintetek, hogyan tudnék elbánni egy nálam magasabb emberrel, ha az megtámadna?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:55
 1/4 anonim válasza:

Attól is függ hogy jársz a valami önvédelmi oktatásra( sportolsz-e valamit), a kondidtól is.

De sztem ha egyedül van elsőnek felméred ha pedig sokkal erősebbnek bizonyul akkor jobb nyúlcipőt húzni :)

Ha viszont többen vannak célszerű már az elején futni

Ja ha testesebb nálad fáraszd ki! :D :D :D

2011. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. márc. 25. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, tanulj önvédelmet. A krav maga-t tudom ajánlani. De ha nincs időd ilyesmire, akkor az előző válaszoló taktikai tanácsai is jók lehetnek.
2011. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Edzésen válassz colos srácot kesztyűzéshez és akkor lesz róla fogalmad nagyjából.Hosszabb ütő-rúgó táv,bár utcán nem ezek az elsődleges szempontok szerintem.

Egyébként meg a kritériumod furcsa.Mert lehet magas a 16 éves hirtelen megnyúlt ropi emós,meg lehet egy 2 méteres 120 kilós letetovált frissen szabadult kannibál is.

Utóbbi elől ja...inkább fuss.

2011. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!