Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőtermekben ha igény van rá...

Edzőtermekben ha igény van rá akkor foglalkoznak az emberrel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoval hogy ha én lemegyek tök tudatlanúl edzeni akkor kérhetem ott egy tréner segítségét aki csak velem foglalkozik? Ez átlagosan mennyibe fáj, és hogy van ez valaki felvilágosítana please? :)
2011. júl. 16. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem minden teremben van személyi edző. Ha van, akkor megkeresheted, bár nem épp olcsó megoldás.

Itt a gyiken is van egy személyi edző, AmiGo, írj neki privit, és érdeklődj nála, a válaszai alapján csak ajánlani tudom.

2011. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teremtől függ, van olyan is, ahol alap dolgokat megmutat az edző gyerek, sőt még edzést is összeállít neked ingyen és segít ha gondod van.
2011. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Csak olyan terembe menj, ahol legalább egy teremedző van!

Nálunk 4 állandó edző van és még pár, aki csak hozza a vendégeit. Jelenleg mind a 4-en fullon vagyunk, annyi a vendég.

Teremtől függően 2000 (vidéken) és 4000 között van egy edzés, nálunk pl. 3000.

Persze bérletben jobban megéri, a sok ismeret amit kapsz pedig megfizethetetlen.

Első:

köszi a reklámot :-) AmiGo az régen volt(am)...:-)))

2011. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor asszem hogy majd egyedül edzek,(lényeg hogy minél olcsobban jöjjek ki) a személyi edzőre fordítandó pénzt meg ráfordítom kajára, max tápkiegekre.
2011. júl. 17. 15:19
 5/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Ezen nem tudsz spórolni sajnos.

Én egy kezdő kliensnek annyi mindent tanítok 1 hónap alatt, amit Te 2 év alatt sem fogysz tudni.

Ennek eredménye lesz a fejlődés lassúsága, sérülés, hosszú távon ízületi kopások kialakulása.

SENKI sem tud edző nélkül még negyed annyi fejlődést sem felmutatni. Sőt, inkább csak kárt okoz magának.

Hidd el, 20 éve foglalkozok edzéssel, ebből kb. 3 év, amit normálisan csináltam, a többi 17 ért mondjuk 2 évnyi fejlődést max.

Tehát időt, pénzt, energiát pazaroltam.....ahogy te is fogsz.

2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nagyon sokat segít egy személyi edző aki csak veled foglalkozik. Hm, igen igazad lehet. De sokan vannak korombeliek (18-éves vagyok) akik lejárnak edzeni és nem vesznek igénybe személyi edzőt. Ez a több. De igazad van hogy nagyon sokat segít. Szóval azt mondod hogy egy ezsésre 2000-4000-ret kérnek el, + még a bérlet ami 4000-egy hónapra? akkor ha heti 3-szor megyek akkor összesen minimum olyan 28000? (annyi pénzem nincs, szoval ha akérnék sem tudnék igénybe venni)
2011. júl. 17. 22:43
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:

4 ezer a bérlet?

Gondolom vidéken laksz....ott azért az edzők is olcsóbbak talán.

Ezt a "nincs rá pénzem" szöveget elég sokat hallom, sajnos olyanoktól is, akik csak spórolni akarnak ezen, hogy legyen pénzük a hétvégi bulikra, partykra.

Hogy meg tudják venni a legmenőbb ruhát, cipőt, telefont, stb... mert azért mindegyiknél legalább egy IPhone lapul a zsebben....:-)

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy más az értékrendjük. Aki csak villantani akar a diszkóban, az sokszor még a tápkiegre is sajnálja a pénzt.

Én most az őszi versenyszezonra készülök, kb. 2 milla lesz a költségem, és egy 10ezer forintos telefont használok, amit a csajomtól örököltem....Nyaralni nem megyek, márkás ruhát sem nagyon veszek.....szóval kinek mi a fontos.

Ha nekem 150ezer forintos telefonom lenne és mondjuk elfogyna a proteinem, gondolkodás nélkül adnám el, hogy tudjak venni proteint. :-D

2011. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akár hogy is, de én egy hónapra nem költök ennyi pénzt. Bulikba ritkán járok(3-4 hetente) akkor is olyan 1000-2000-ret költök, ruhát ritkán veszek, de akkor sem márkásat, a telefonomat meg olyan 6-évente cserélem, és egy olcsóbb típusú telefonom van, szóval nem ilyen 100-on felüli érintős amivel mostanában mindenki rohangál. Szóval egy hónapra nagyon keveset költök, és szüleimet nem szeretném azért ennyire lehúzni...
2011. júl. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!