Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit Tegyek most? Nem akarom...

Búza Péter kérdése:

Mit Tegyek most? Nem akarom hogy nekik komolyabb bajuk legyen de én sem keresem a bajt, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
5 éve művelem versenyszinten a shotokan harcművészetet, de az iskolában van 3 kisebbségi tag aki mindig belém köt és provokál, de ha esetleg verekedésbe torkolonna az egész akkor nekem búcsút kéne mondanom a shotokan-tól ami nagyon megviselne, Mit tegyek hogy ők se kerüljenek komoly bajba de nekem se legyen belőle bántódásom ?
2011. márc. 26. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Soha nem keresem a bajt, fel sem merülne bennem az hogy bárkibe is belekössek, nem öltözök feltűnően a suliban( középsuli) nem hallgatok zenét, a szünetek is általában 1 szál cigiről szólnak.... de mégis belém kötnek nem tudom hogy miért de állandóan provokálnak... nem szeretném azt hogy komolyabb bajuk legyen az ügyből tehát nem akarok feljelentést tenni stb..., valószínűleg meg tudnám védeni magamat ellenük de ez a kizárásommal lenne egyenlő amit a legkevésbé szeretnék
2011. márc. 26. 16:15
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Próbáld elkerülni a konfliktust, nem lenne jó, ha miattuk kéne befejezned a sportot. Csak odaszólogatnak vagy tarhálnak is? Esetleg fizikai kontaktus is volt (pl: löködnek)?

2011. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jó látni egy normális gondolkodású fiatalt!

nem tudom mennyire fajul el a dolog,de én tuti szájbaverdesném az egyiket(a legnagyobb arcút)ha senki se látná és megmondanám neki hogy adja át a haverjainak/jó lenne ha leszállnának rólad! ha nem tudod megoldani írj privit és nagyon szívesen megoldom helyetted! :)

2011. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

GreenTea: odáig még nem fajult a dolog, de én úgy érzem hogy egyre erősödik amit meg akarok akadályozni még mielőtt bekövetkezne.


mark86: Igen ezen már én is gondolkoztam, csak hogy őszinte legyek nem akarok nagy kárt tenni egyikőjükben sem, és mivel még soha nem kelet verekednem nem kerültem olyan helyzetbe próbáltam mindig el kerülni nem tudom hogy milyen sérüléseket okoznék és ettől félek.


köszönöm az eddig érkezett válaszokat!

2011. márc. 26. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen szitukat száj karatéval is elintézheted.

A spártaiaknál ez tanagyag volt.Az volt a neve Dorgálás.

A lényege,hogy valaki elég rendesen beszól,kóstolgat a körletben,neked meg viccesen vissza kell szólni valami frappánsat.

Aki hagyta magát elnyomni és nem szólt vissza,arra rászálltak és kicsinálták.Akár az öngyilkosságig is képesek voltak szekírozni a másikat.

Ez meg,hogy félsz,hogy kárt teszel bennük szintén az éretlenségről árulkodik,már ne haragudj.

Senkit nem kell megölni,vagy megnyomorítani.Beversz hármat-négyet,jobb esetben ennyitől lemegy meg belerúgsz egyet a földön és ennyi.Nem kell élet halál harcot csinálni mindenből.Önvédelem esetén meg az edződ sem szólhat egy rossz szót sem.

De nem kell,hogy idáig fajuljon,ha gondolkozol és kiállsz magadért.

2011. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*tananyag
2011. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi , ha itt teszel fel ilyen kérdést , attól kell a legkevésbé félned , hogy megsérülnek miattad . Egyrészt tem valószínű , hogy bántani fogod őket , mert már most túl sokat agyalsz rajta . Másrészt meg sem fordul a fejedben , hogy alul maradhatnál . Azt mondtad 3man vannak , ami nem jó arány, és nem tudhatod , hogy lapul-e kés a zsebükben . Egy lehetőség van számodra : ha beszólnak , állon vágod valamelyiket , és megpróbálod úgy legyőzni őket , hogy ne maradjon nyoma , ilyen egyszerű .
2011. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom a megoldást!! ne lássa senki h összevered őket... csak gyomorra dolgozz ott nem maradnak meg a nyomok max 1-2 füles.. én is voltam ilyen szituban ....max még belső v külső combra nyomassad nekik ... én 5 éve kyokushinozok és belém is kötöttek már 4en csak én addig ütötem őket még azt nem mondták h bácsi..:D....legyen egy haverod aki megmondja h mindig beléd kötnek és ő lesz a tanu
2011. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!